Vectra B Aracım Jonta yakmış..

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhittin kardeşim dediğin gibi aracında öle bir sorun varsa sık sık su seviyesini ve yağını kontol et. Bence jontadandır senin araçta çünki o blok öle kolay çatlamaz diye düşünüyorum. Ama en yakın zamanda yaptır aracını daha önemli bir sıkıntı açmadan. Şimdi 1500liraya yaptırırsın ama elinde kalırsa 3000 liraya yaptırırsın eskisi gibide olmaz.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustanın iyisi vezir eder, kötüsü rezil...
Geçmiş olsun, memnun kaldığınız için de ne mutlu size...

josevendetta

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhittin kardeşim dediğin gibi aracında öle bir sorun varsa sık sık su seviyesini ve yağını kontol et. Bence jontadandır senin araçta çünki o blok öle kolay çatlamaz diye düşünüyorum. Ama en yakın zamanda yaptır aracını daha önemli bir sıkıntı açmadan. Şimdi 1500liraya yaptırırsın ama elinde kalırsa 3000 liraya yaptırırsın eskisi gibide olmaz.

Dediğiniz gibi siz yaptırıp kurtulmuşsunuz, ben yaptırmaya götürdüm usta açmadan bloktadır, çok büyük masraf olur, yağa su karışmamış böyle bin dedi. Kışın hiç sorun olmaz, çatlak kapatıcı alırsın sorun kalmaz dedi. Açıkçası bu usta tanıdık olduğu ve kendisinde de aynısından (komple yeniden toplamış) olduğu için güvendim. Uzun yola biraz korkarak çıkıcam, inşallah sorunsuz dönerim. Size de tekrar geçmiş olsun.