vectra b far anahtarı şerit led uygulaması

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımdaki iç aydınlatmasında orjinallikten yanayım farklı bir renk yerine orjinal sarı renk şerit kullandım ve çok güzel oldu bence eski düşük aydınlatmadan kurtuldum.öncelikle şeritleri 3 lü şekilde çift taraflı bant ile resimlerde olduğu gibi yerleştirdim her ihtimale karşı silikon ile destekledim ve sonuç
02022011201g.jpg

02022011202.jpg

02022011203.jpg

tabi siz istediğiniz renk yapabilirsiniz size kalmış

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buyrun resim pek iyi değil ama bir ara tekrar çekip eklerim
02022011204.jpg

üstteki ışıkların yanmamasının nedeni güç adaptörü ile yaktım ışıkları araçta takılı değil bu resimde araçta onlarda yanıyor

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler. kolay gelsin.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
eline sağlık güzel olmuş peki far açma kapama dğmeside ledlerden mi faydalanıyor yoksa eski ampullumu kullandın.
,

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır oranın ledini de çıkarttım ve daha çok parlayan smd led lehimledim dikkatli bakarsan beyaz plastiğin içinde smd led var resimlerde üst kısmının görünmeme sebebi evde elektrik kaynağında denedim ve alt ile üstün elelktrik girişi farklı sadece araçta çalışır

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
aynı kafadanız :D bende orjinalliğini korumak için renk değiştirmeden sadece ampulden led'e geçiyorum. ama bir sıkıntım var, ledleri satan kişi bana bu koyulukta sarı led bulamayacağımı söyledi, günışığı diye sıcak beyaz led'leri iteledi.....
şimdi eski butonlarda tekrar değiştirmekle uğraşmamak için sıcak beyazdan devam ediyorum.
2 hafta önce bende far butonunu söktüm, üstteki ledi değiştirdim ama alttakiler için şerit döşemek istemediğimden şimdilik farklı bişeyler düşünüyorum:)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sarı şerit led bulamazsınız ben sadece bir sitede bulabildim isterseniz özelden atabilirim sitenin adını

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
yok bende buldumda bu saatten sonra değiştirmeye uğraşmak istemiyorum artık:D

arcfoo3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gercekden güzel olmuş bedeki cok sönü kalıyor sizin yatıgınız sistemi nasıl yaptırtabiliriz detaylı bilgi verebilirmisin yani yapımı basit gibi letleri temin etdikden sonrası yerleştirmesi biz yapabilirmiyiz acaba