Vectra B2 2.0 DTI Nasıl Bilirsiniz ???

aSreG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12,500 denk geldi bana 130binde almadım yaramaz Çok gürültülü ve sıkıntılı yinebinmeye binilir ama birsüre sonra satmak isteyeceksiniz ama cok zorlanırsınız

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben uzun yıllardır kullanıyorum başımada hiç bir sorun çıkartmadı bugüne kadar. Bir tanesinde sorun olunca hepsinde aynı sorunun çıkmasını bekleyemezsiniz...

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12,500 denk geldi bana 130binde almadım yaramaz Çok gürültülü ve sıkıntılı yinebinmeye binilir ama birsüre sonra satmak isteyeceksiniz ama cok zorlanırsınız

çok gürültülü demişsin ama fabrika verilerine bakarsan hareket halindeyken aynı model ve yıl yapılmış benzinli vectralardan daha sessiz çalışıyor. Gürültüyse sadece durduğu zaman belki oda bence çok fazla değil ama kişiden kişiye değişir tabi...

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üc kagitclik almis gitmis,neye inancagiz daha :( müslüman müslümana yalan söylemez,kandirmaz diyor Allah resulü biz kendimize müslümaniz diyoruz...
Arti Allah(cc) yalanimiza sahit kilar vallahi billahi deriz:confused:
yokki dürüst adam...bakin tüm arabalrin cogu nerde ise 10 yas üzeri km ise daha 80-90bin yok...nasil oluyor??? Avrupada görmedigim yasayisi burda görüyorum...Alinmayin kardesler..onlar islami yasiyor ama ehil kitab...biz müslümaniz diyoruz yasayisimiz ehil kitab...bir dünyalik icin ahiretimizi satiyoruz korkmuyor aldirmiyoruz...:(

mustafaata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında aracın motoru sorunlu değilde pompası hassas olduğu için vede işten anlamayan ustalar yüzünden araç sorunludur zannediliyor. ilk aldığımzıda bizi uğraştırdı sorun pompadanmış ama dediğim gibi işten anlayan usta bulana kadar çok canımzı sıkıldı pompayı sıfırladık şimdi Allaha şükür sorunsuz ve ekonomik bir şekilde kullanıyoruz, ben artık çevremdekilere tavsiye ediyorum ayrıca aracın sorununu çözene kadar bana araçtan anlamayıda öğretti şimdi herşeyini biliyorum ve nerede ne sıkıntısı çıksa artık yapabilecek durumada geldim. bahsettiğiniz aracın km si pek inandırıcı değil neden derseniz 85000 km de revizyona girmiş pompa olabileceğini düşünemiyorum ya çok kötü mazot kullandılar yada aracın km si 185000 de. iyice kontrol ettirmekte fayda var.

OPEL CANAVARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizdede var ilk sahibiyiz.Arabayı kıyıpta satamıyoruz.Sorunlarına gelince çekiş sıkıntısı var o kadar.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üc kagitclik almis gitmis,neye inancagiz daha :( müslüman müslümana yalan söylemez,kandirmaz diyor Allah resulü biz kendimize müslümaniz diyoruz...
Arti Allah(cc) yalanimiza sahit kilar vallahi billahi deriz:confused:
yokki dürüst adam...bakin tüm arabalrin cogu nerde ise 10 yas üzeri km ise daha 80-90bin yok...nasil oluyor??? Avrupada görmedigim yasayisi burda görüyorum...Alinmayin kardesler..onlar islami yasiyor ama ehil kitab...biz müslümaniz diyoruz yasayisimiz ehil kitab...bir dünyalik icin ahiretimizi satiyoruz korkmuyor aldirmiyoruz...:(

19 yaşındaki vectram 100.000 km yi bir kaç ay önce devirdi. olabiliyor yani ama çok nadir tabi. bu arada km düşürülüp piyasaya sürülen çok araç olduğunu duyuyoruz. bu ve benzeri konularda avrupalılardan öğreneceğimiz çok şey var malesef.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu direksiyon kaplaması iyice midemizi bulandırdı ve almadık bu aracı...benim çok hoşuma gitti ama aracın içi özellikle çok iyiydi.ben kendime alacak olsam sağlam bir pazarlık eder alır binerdim.ankarada usta mı bulamıycam.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç satılmış zaten.bırakmazlar böyle arabayı harbi süper temizdi hakkını yemiym.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin sitesinde bile bu motora bu şekilde ön yargılı yaklaşım beni şaşırttı bende de 2.0 dtı var 3. sahıbıyım benden önceki sahibi tanıdık adam 7 sene bindi arabaya memnun olmasa binermi suan arabam 320.000 km de maşallah taş gibi gecen yakıtını ölçtüm sehır ıcı sehır dısı karısık sehır dısında da 120-140 ortalama hızla ekonomı dusunulmeden kullandım 80 lıraya 400 km yaptı daha ne olsun ben arabamı seviyorum temizini bulurlarsa da herkese tavsiye ederim