Vectra C kısa far mesafesi

karacaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2004 C vectra gecen hafta aldım.Kullanırken göz alışkanlığı mıdır bilemiyorum ama benim eski uno da bile kısa farlar daha iyi gösteriyordu.Farlarda bir arıza yok.Yükseklik ayarınıda yapıyorum ama bana çık kısa mesafeli geliyor.25-30 metre gibi bir mesafe.Sizce bu normal mi.?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısa farlar zaten 25 m menzile sahip olmak zorundadır. fazla değil. uzunlar ise 100 m

scout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2004 C vectra gecen hafta aldım.Kullanırken göz alışkanlığı mıdır bilemiyorum ama benim eski uno da bile kısa farlar daha iyi gösteriyordu.Farlarda bir arıza yok.Yükseklik ayarınıda yapıyorum ama bana çık kısa mesafeli geliyor.25-30 metre gibi bir mesafe.Sizce bu normal mi.?

Benimde dikkatimi çekti, aydınlatması oldukça iyi ama mesafe olması gerekenden kısa.

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputun altında farın üstünde alyan anahtarı ile tutulan bir yükseklik ayarı var.Ordan yapabilirsin istediğin gibi fakat iki farı da düzgün ayarlamak için anahtarı kaç tur döndürdüğünü say ikisini de aynı çevir olur. ben de dert yanıyordum farların kısalığından şimdi rahatım

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim bildiğim park ışıkları park halindeyken seyir halindeki araçların sizi farketmesi için yolu görmek için değil gece sadece parklar açık dolaşan var mı acaba :)

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir yıl önce aldığım astra f de 97 model bu arada kısa farlar gayet iyiydi. fakat şimdi uzağı göstermeye başladı. ha bire karşıdan gelenler sellektör yapıyor. nasıl ayarlarım.

mitralyos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar. benimde aynı sorunum var kısa farlar cok kısa nasıl yükseltebilirim kısa ve uzun farları bilgisi olan lütfen yardım etsin

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vectranın mercekli farını alıp xenon tak gecelerin gündüz olsun

emrebuyukok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar. benimde aynı sorunum var kısa farlar cok kısa nasıl yükseltebilirim kısa ve uzun farları bilgisi olan lütfen yardım etsin

Far ayarını yaptırın. Kafanıza göre kendiniz yükseltmeyin. Kısa far 25 uzun 100 metre aydınlatmalı. Far ayarının fazla yüksek olması karşıdakinin gözlerine sizin kulaklarınıza zarar verir :)