Volvo s40 mı - Passat 1.8 T mi?

pedestrian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim passatım var 1.8turbo son derece memnunum.
herşeyiyle tavsiye ederim en zor denilen parcası komple turbosu bile kücük şehirlerde mevcut suanda parca sıkıntısı yok bundan emin olabilirsin bütün sanayilerde mutlaka bir vw ustasıda bulabilirsin;)

Volvoya gelince suanda kuzenimde 2001 model s40 var
bende bir ara volvoya baktım fakat s40 ın 1.6 alınmaz kasa agır güvenlik olsun diye kasayı cok ağır tutmuşlar o yüzden kalkmıyor vede 150.000 km de sorunlar baslıyor işin dogrusu cokta memnun degiliz 2 eline pazarda baktıgımda 13-14 gibi s40 kaynıyordu satısı coook zor buna emin olun ama passatı pazarda 2 kere gitmenle satarsın;)

volvoda parca fiyatı cook acayip bir şekilde yüksek
babamın 2004 mercedes E200 üne yaptırdığım bakımla volvonun bakımı aynı ücreti buluyor anla yaniii;)

zaten sıralı şart passatın ömrüne gelince sadece turboda sıkıntı yaşarsın oda düzgün kullanılmışsa 230-240 gibi bir km de bitiyor ömrü gidiyor ama suanda gürcistandan aşırı şekilde sıfır turbolar gelmeye basladı passatlar için fiyatlarda cok komik ucuz rakamlar;)

volvoyu kötülemiyorum haftada 1 gün kullanıdıgım araba

ama en basit şekilde arabadan anlamayan bir kişi için söylüyorum barın önüne cafenin önüne yanyana cekince ben burdayım diye bağırıyor;)
o havası yeter...

Açıklamaların için çok teşekkürler...Herkes Volvonun prestijine ve havasına kapılsada mantıklı yol olarak Passat tuttukları görülüyor...Gürc,standan sıfır passatlar gelmetye başladı demişsiniz bunu anlayamadım ??

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde sıfır turbolar 4.000 ytl idi
fakat Türkiyedeki benzinli turbolu araçlar çogalınca turbo talebide dogru orantıda arttı
bu yüzden işin aslı calıntı sıfır turbolar 650 ytl ye hurdalıkta satılmaktadır.
cıkma 20.000 km yapmış pert araçlardan sökülen turbolarda 250 ytl ye satılmaktadır yanii ilerde turbo arıza yapar tamiri sorun olur sıfırı pahalı diye düşünmeyin anlamında söyledim ben o olay bitti artık bulunuyor piyasada rahatlıkla;)