xenon istiyorum ama...

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç ampulle falan ugraşma ben taktırdım iyi aydınlatmıyor geri verdim paran varsa xenon marka olarak mtec i tavsiye ediyorlar taktır daha net daha kullanışlı ve daha şık durur

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Serkan87' Alıntı:
Yeni doßLo Aracıma xenon kiti taktırmak isTİyorum ama bu sırada phiLiPs"in 5000K ambülLEride KAfamı karıstırıyor.ne yapıcam konusunda karArsızım bide piyasadaki xenon kitlerinin kalitesi ne derece biLmiyORum.xenon kitLEri ve philips ambülleri hakkında bilgiye ve fiyatlara ihtiyaçım var yardımlarınız İçin şimDiden Teşekür eDerim

kendini öncelikle tanıtman gerekiyor. eğer kendini tanıtmazsan açtığın konular adminler tarafından kilitlenecektir.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=1198 bu link kendini tanıtman konusunda yardımcı olacaktır.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan87' Alıntı:
Yeni doßLo Aracıma xenon kiti taktırmak isTİyorum ama bu sırada phiLiPs"in 5000K ambülLEride KAfamı karıstırıyor.ne yapıcam konusunda karArsızım bide piyasadaki xenon kitlerinin kalitesi ne derece biLmiyORum.xenon kitLEri ve philips ambülleri hakkında bilgiye ve fiyatlara ihtiyaçım var yardımlarınız İçin şimDiden Teşekür eDerim
kardeş kendını uye arsıvınde formata uygun sekılde tanıtmalısın ad soyad yaş iş şehir araba gıbı. aksi halde actıgın konu kılıtnecektır

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon xenon xenon gerisi yalan.pahalı oduğunu düşünüyosan al bi philips ama xenondaki performansı bekleme