xenon istiyorum ama...

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet fab servis olduğu için nasıl olsa bize taktırılar die fazla sölüyolar fiyatları bende dışarda taktırmaya korkuyorum garanti dışı kalır die araba

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre zaten tek eksik arabanda xenon bide onu taktır arabana tam olsun maşallah kazasız bin

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aquin' Alıntı:
emre zaten tek eksik arabanda xenon bide onu taktır arabana tam olsun maşallah kazasız bin
teşekkürler dostum onu taktırıcamda servis 750 diyor burda arkadaşlar 500 taktırırsın diolar kafam karıştı valla yazı bekleyim bari

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre000' Alıntı:
teşekkürler dostum onu taktırıcamda servis 750 diyor burda arkadaşlar 500 taktırırsın diolar kafam karıştı valla yazı bekleyim bari

Sevgili Emre kardeşim,

bu bölümde daha önce açmış olduğum forumda da belirttiğim üzere servise taktırtmanı tavsiye ederim çünkü ne de olsa orijinal olmayan bir parçayı garanti kapsamındaki arabana taktırıyorsun, en azından bir sorun olduğunda servisi sorumlu bilirsin.

Ha bu arada, benim xenon cyclone marka 6000 K. 650 YTL ye Ankara OPAL de taktırttım, harika oldu.

Saygılarımla......

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre istanbulda 400 takıyorlar ama markası ne dersen tam bilgim yok

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
mbaran' Alıntı:
Yönetici arkadaşlar uyarsa daha uygun olur gibi
Tamam ben yönetici falan değilim ama sıradan bi üye de olsam arkadaşların dikkatini çekmek istedim;arkadaş da kendini tanıtmış zaten sonradan,yoksa kimseye bişey ispatlamak gibi bi amacım da yok icabında yanlış anlaşılmasın ...