xenon istiyorum ama...

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßen cok az araşdırdım kitler 600 800 ytl arasıymış sanırım, bide philipsin farı varmış 75 yt 100 ytl arası bu phlips farının +ları -leri neler merak ediyorum sorun olurmu? fabrika cıkış farı dahamı iyi philipsden bunu merak ediyorum ve bildiklerinizi yazıp beni aydınlatırsanız cok sevinirim

teşekkürler.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Phılıps ın xenon kiti de var,ampulleri de var.Sorduğun 75 yada 100 ytl lik ampuldür.O paraya xenon ampulü bile alamazsın.Xenon kit olarak satılır.Eğer farların mercekli değilse hiç bulaşma.Dağı taşı aydınlatıyo.Karşıdaki sürücülerle papaz olma olma ihtimalin çok yüksek !!!

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben yaklaşık 3 aydır Phılıps Dıamond Vısıon ampullerini kullanıyorum.Normal sarı ampullere göre daha beyaz yanıyo.Ama daha çok estetik olarak göze hitap ediyo,uzun gece yolculuklarında falan tam bi işkence.Sağlıklı aydınlatmıyo yani.Ama sana fikir olması açısından bi resim koydum.Artık karar senin ...

Ekli dosyalar

• DSC00108.JPG
    DSC00108.JPG
    19.7 KB · Görüntüleme: 61
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Pardon unutmuşum yazmayı;bu ampullerin çifti şu anda 80 civarında (H7 olanı).Piyasada daha ucuza satılan mavi boyalı ampuller de var 10 ytl ye falan.Ama onların aydınlatmasını var sen düşün artık !!! :hıh: :eek: :(

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Birde beyaz ampuller varmış. xenon gibi olmasada beyaz yanıyor hoş görünüyormuş. Tanesi 20 YTL falan dediler.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben o piyasadaki mavi boyalı ampulleri starex aracımızda kullandım hiç mennun kalmadım kısalarda çok az bi mesafeyi cansız bi şekilde gösteriyo Allah korusun insanı kaza yaptırır en güzeli mercekli Xzenon onuda piyasada çıkma falan 400-600 arası bulursun herhalde tabi bide aracına bağlı herhalde bu fiyatları astra g için verdim

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Boyalı ampullere vereceğin parayı çöpe atmış olursun ...