Yakında konsollar bu şekilde olursa şaşırmayın

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok mu tutucuyum bilmiyorum ama arabaların bu kadar uzay mekiğine benzemeleri hoşuma gitmiyor.zaten bu kadar ayrıntılı görüntünün insanın yola odaklanmasını zorlaştırdığını düşünüyorum.mesela bizim vectra c lerde klimayı calıstırmak veya ne şekilde hava vereceğini ayarlamak için ortadaki büyük dairesel tuşa basıp ister istemez ortadaki ekrandan ne yaptıgınızı takip etmeniz ve yoldan birkac saniyede olsa gözünüz cekmeniz gerekiyor.

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok mu tutucuyum bilmiyorum ama arabaların bu kadar uzay mekiğine benzemeleri hoşuma gitmiyor.zaten bu kadar ayrıntılı görüntünün insanın yola odaklanmasını zorlaştırdığını düşünüyorum.mesela bizim vectra c lerde klimayı calıstırmak veya ne şekilde hava vereceğini ayarlamak için ortadaki büyük dairesel tuşa basıp ister istemez ortadaki ekrandan ne yaptıgınızı takip etmeniz ve yoldan birkac saniyede olsa gözünüz cekmeniz gerekiyor.

:good::good::good: Kesinlikle...

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana şöyle katılıyorum bahsettiğin vectra gibi birsürü araçta halen elektronik birçok aksam kullanılmakta.bunlar güncel hayatı kolaylaştırmakta ancak mekanik olanın yerini pek tutmuyor.bende biraz tutucuyum sanırım klasik mekaniklerden yana.bir film izlemiştim bilimkurdu.elektro manyetik dalgalar yüzünden hiçbir araç çalışmamıştı.birinin garajında GT500 mustang vardı bastı kontağa o muhteşem motor sesiyle yürüdü gitti:D

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana şöyle katılıyorum bahsettiğin vectra gibi birsürü araçta halen elektronik birçok aksam kullanılmakta.bunlar güncel hayatı kolaylaştırmakta ancak mekanik olanın yerini pek tutmuyor.bende biraz tutucuyum sanırım klasik mekaniklerden yana.bir film izlemiştim bilimkurdu.elektro manyetik dalgalar yüzünden hiçbir araç çalışmamıştı.birinin garajında GT500 mustang vardı bastı kontağa o muhteşem motor sesiyle yürüdü gitti:D
alakasız olacak ama o film dünyalar savaşı :D:D

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buda fantazi hiç gerek yok

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göze hitap ediyor ama ben de mekanik göstergelerden yanayım sonuçta aval aval o ekrana bakmıcaz yola bakcaz.

bu panel tutarsa vay halimize işte o zaman cılkını çıkarırlar acayip acayip animasyonlar temalar falan yüklerlerse yandık cep telefonu gibi "bilmem kaç megapiksel çözünürlüklü panel çıkmış yeni taktırdım baaak" vs. bi bu eksikti sinir oldum.

sevmiyorum böyle aracın ruhunu öldüren şeyleri. geçende de Toyota bişey icat etmişti şerit ihlal edince aracın koltuğunu titreterek şoförü uyarıyormuş; şerit bizim değil mi kardeşim boşsa ortasından da gideriz biz rahat bırakın bizi kardeşim yaa icat etmeyin entel şeyler :)

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceden uzay yolunda izlerdik böyle şeyleri, artık gerçeklerini görüoz, ya biz yaşlanıyoruz ya teknoloji iyiden iyiye coştu yada hepsi :)