yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carabelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bi kaç gün önce 2003 vectra elegance 1.6 aldık arabayı tam anlamıyla çözmek için profesyonel yardıma ihtiyacımız var. Kullanan arkadaşlar bana biraz arabadan bahsadebilirler mi teşekürler:help:

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sorularin olursa yanitlayalim

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasim tamam aracin çok ama çok aksesuarli ama çözemediin kismi neresidir... sorun olan yerleri sor kesinlikle herseyi ile yardimci olurum...

carabelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese çok teşekkürler bu kadar ilgi beni çok sevindirdi gerçekten :) aslında sorun arabanın aksesuarlı olup olmaması deil bizim bu özelliklerle yeni tanışmamız.ilk olarak klimadan başliim bari baya bi karışık çözmek için uuraştık ama pratik olarak kullanamıyoruz:help:

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kliman otomatik klima.En altta teybin altında kalan düğme gruplarından kumanda ediliyor.Sağ ve sol tarafa ayrı sıcaklık seçebiliyorsun.bu secimleri ortadaki büyük yuvarlagın iki yanındaki küçük yuvarlak düğmelerle yapıyorsun.Eger tek düğme ile 2sini de eşit ısıya getirmek istiyorsan düğmeye tıkladıktan sonra çevirmen yeterli.
Ortadaki buyuk düğmenin ise birden fazla fonksiyonu var.Normal konumdayken fan hızını secebilirsin ve fan hızını ekranda pervane işaretinin yanındaki rakamlarda verir sana.Bu düğmeye tıklarsan havalandırma ile ilgili daha detaylı ayarlara girersin.tıkladıktan sonra cıkan ekranda ilk secenek havalandırmayı nereye yonlendirecegini secebilecegin bölümdür,istedigin kutuları işaretliyerek return den cıkabilirsin.Yine basta tıklayınca cıkan 2. ekrandaki 2. secenek klimayı acıp kapayabiilecegin bölümdür.
Ön paneldeki diger ufak dugmelerin manasını biliyormusun bilmiyorum,eger öğrenmek istersen onları da acıklayabilirim...

carabelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araba beni aşıyo ya neyse alışacam yavaş yavaş. dedemin 98 cd sine dönüş yapacam heralde :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...