Yazlık lastik hakkında...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
lastiklere bakınca aracın neden perte çıktığı anlaşılıyor petlasın yaz lastiklerini hiç önermiyorlar

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hankook, kumho falan bakın ya, çok da fazla fiyat farkı yok Petlasla.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende petlas alacağım mecbur diğer lastiklerin fiyatları sayesinde yanına yaklaşılmıyor yeminle.

Kumho ile fiyat farkı 10 15 lira, benim lastikçi petlas alacağına kesinlikle kumho al, 14 senedir kumho satıyorum şikayet eden olmadı dedi. Bir de jinyu diye bi marka türemiş, michelin fabrikasından ayrılan 4 çatlak kurmuş firmayı, gayet kaliteli lastikleri diyo.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kumho ile fiyat farkı 10 15 lira, benim lastikçi petlas alacağına kesinlikle kumho al, 14 senedir kumho satıyorum şikayet eden olmadı dedi. Bir de jinyu diye bi marka türemiş, michelin fabrikasından ayrılan 4 çatlak kurmuş firmayı, gayet kaliteli lastikleri diyo.

Şimdi aradım 175.65.14 ellerin de yok ama yine aynı ülke malı sanırım ankok dedi sanırım adam pek anlamadım da ne dediğini 100 TL dedi.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hankook nadir abi, kalitelidir o lastikler de. Ben de araştırıyorum kışlıklar çok yaktırıyor...Goodyear EfficientGrip diye bir lastik buldum, harika özellikleri var, yılın lastiği seçilmiş 215/55/16 ebatlarında, ıslak zemin frenlemesi A sınıfı, yakıt tüketimi ise B sınıfı, harika geldi bana...

Gel ikimiz de alalım şunlardan birer set abi bak sana göre olanını buldum :D

http://www.hepsiburada.com/liste/go....aspx?productId=otysf555268&categoryId=259720

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
hankook nadir abi, kalitelidir o lastikler de. Ben de araştırıyorum kışlıklar çok yaktırıyor...Goodyear EfficientGrip diye bir lastik buldum, harika özellikleri var, yılın lastiği seçilmiş 215/55/16 ebatlarında, ıslak zemin frenlemesi A sınıfı, yakıt tüketimi ise B sınıfı, harika geldi bana...

Gel ikimiz de alalım şunlardan birer set abi bak sana göre olanını buldum :D

http://www.hepsiburada.com/liste/go....aspx?productId=otysf555268&categoryId=259720

Şimdi bende ona baktım aslında petlas ve diğer lastiklerden daha iyi gibi geldi bana. Sen ne dersin? 6 aylık taksit ile rahat rahat alınacak bir lastik sanki...