Yazlık lastik hakkında...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim jantlara uygun değil goodyear :( şimdi farkettim 205/55/16 yazıyor ebatlarda. Acaba 215 yerine 205 taban taksam ne olur? Ekonomi sınıfı A goodyearların,Frenleme sınıfı ise B. Aynı fiyatlara 215/55/16 Kumholar var Ekonomi sınıfı E ! Frenlemesi de C sanırım...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mert benim aldıklarım iş yapar mı? Anlamıyorum ki bende bu lastik işinden yaw...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav lastik te bi yere kadar :) esas iş arabada bitiyo :)
mesela era ya istediğin lastiği tak 315 taban koy banamısın demiyor,ama dedirtenler de var 195 tabanla viraj yapanlarda var :)

iyidir iyidir nadir ağabim,giderin var :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
yav lastik te bi yere kadar :) esas iş arabada bitiyo :)
mesela era ya istediğin lastiği tak 315 taban koy banamısın demiyor,ama dedirtenler de var 195 tabanla viraj yapanlarda var :)

iyidir iyidir nadir ağabim,giderin var :)

Caner kardeşim sen iyi dedin ise benim için mesele yok demek. Bu arada harbiden netten indirimli aldığıma iyiden iyiye kanaat getirdim... burada 160 gayma

http://www.mylastik.com/17565R14-82T-GOODYEAR-EFFICIENTGRIP-COMPACT,PR-63.html

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petlas ımperıum pt515 195-60-15 2014 ün 3. ay uretımı aldım bugün. 540 tl artı 1 sene yol yardımı.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
petlas ımperıum pt515 195-60-15 2014 ün 3. ay uretımı aldım bugün. 540 tl artı 1 sene yol yardımı.

Petlasın zaten yol yardım olayına uyuz oluyorum benim aracımın modeli düşük diye adamlar benim aracıma aldığım lastikten dolayı yol yardımı vermediler. Adamları aradım dedim modeli yüksek araç sizin lastiklerinize daha mı çok para veriyor? kem küm demeye başladılar... insan enayi gibi hissediyor kendini...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler herkese, lastik işinde pek üçkağıt olacağını zannetmiyorum ya.
Kim ilgileniyorki lastiklerle. Koca bir yarık olmadığı sürece diş derinliklerine bakılarak alınabilir sanki... Çünkü 4 lastik almak birçok aile için maaşın 3/2'si demek...

lastıklerımde yarık patlak çatlak yok diş derinlikleri baktıgımız zaman gayet ıyı durumda fakat lastık 5 senelik sert yol tutusu ve frenleme esnasında sankı sabuna basmış gibi kayıyordu. bence diş derinliklerıne bakarak lastık almak dogru değil. 0 almak herzaman daha mantıklı.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:40 ----------

Petlasın zaten yol yardım olayına uyuz oluyorum benim aracımın modeli düşük diye adamlar benim aracıma aldığım lastikten dolayı yol yardımı vermediler. Adamları aradım dedim modeli yüksek araç sizin lastiklerinize daha mı çok para veriyor? kem küm demeye başladılar... insan enayi gibi hissediyor kendini...

15 yaş üstü araçlar faydalanamıyormuş. lastik alıyoruz sonucta araç eski olunca lastikleri daha kötü kullanıyor sankı. değişik ve saçma bir düşünce tarzı bu aracın modeli yası falan farketmemeli.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam 135 liradan almışsınız zannedersem. Bana da 125 dediler 185/65/15'e... Cumartesi bi gidip bakacağım, imperium'dur inşallah... Bi de bir alt modeli elegant var Petlas'ta o daha ucuz...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam 135 liradan almışsınız zannedersem. Bana da 125 dediler 185/65/15'e... Cumartesi bi gidip bakacağım, imperium'dur inşallah... Bi de bir alt modeli elegant var Petlas'ta o daha ucuz...

ebatları arttıkça fiyatta yükseliyor. 185-65-15 dediğiniz gibi 125 tl.195-60-15 aldım 135 tl.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert benim aldıklarım iş yapar mı? Anlamıyorum ki bende bu lastik işinden yaw...

Goodyear efficient grip diyosan eğer bir çok ödül almış abi lastikler, az yaktırmaktan tut ıslak zeminde frenlemesi süpermiş, ama benim olaya canım sıkıldı kumho alıcam bu gidişle :( Senin arabada pamuk gibi gider bu lastikler, hayırlı olsun.