yedek anahtar

uralhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam sonra anahtarcı bitanede kendisine yapıp arabayı yürütmesin :) , anahtar işi sakat bence üçe beşe bakmadan serviste yaptırmak lazım derim

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bikaç gün önce ben de Manisa da yetkili servise gidip mevcut anahtarımı sustalıya yaptırmak istediğimi söyledim.Görevli burda yapamadıklarını ve anahtarı daİzmir de bi araştırma merkezine gönderip yaptırdıklarını söyledi.Ayrıca bu işin maliyetinin de 100ytl civarında olduğunu söyledi.Hemen telefonla arayıp bilgi aldı ve malesef Astra G lere yapılamıyomuş dedi.Sağlık olsun dedim çıktım gittim ...

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar

benm aracın yedekanahtarı kayıp geçen gün kadıköy natirlusta bir anahtarcıya sordum immolu 60 ytl dedi yanlız aracın şifre no sunu istiyor bana pek güvenli gelmedi benim araba corsa club 1.2 tek kapı

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir'de Egem'e sordum 70 ytl normal anahtar. 170 ytl kumandalı anahtar. Çiğli'deki merkezlerine başvurursanız 1 günde teslim ediyorlarmış. Eğer Bornova'daki plazaya başvurursanız 3 haftayı buluyormuş.

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen bnm arkdsm orjinal sustali anahtarini kaybetmisti servisten 120 ytl civarında bi paraya yenisini siparis vermisti.

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim benim de amcam anahtarcı immobilizer li kumandasız tek anahtar 35 ytl ye yapıor opel grubunun hepsini de yapabilior ben kendime bi tane yaptırdım hatta chip makinasını ilk bizim arabada denedik

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam dostlar, bızım calıbranın yedek anahtarı yoktu aldıgımızda bu yaz 15 mılyona yaptırdık.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uralhan' Alıntı:
hocam sonra anahtarcı bitanede kendisine yapıp arabayı yürütmesin :) , anahtar işi sakat bence üçe beşe bakmadan serviste yaptırmak lazım derim

dostum bende anahtarcıyım biz hırsız degiliz eğer ben senin arabanı almak istesem o anahtara acırım nede olsa bi maliyeti var yeterki kafama koyuyum ama bizim öyle bişeye ihtiyacımız yok olan anahtarcıda yapmaz anladınmı

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca arkadaşlar suanda yapılamayan anahtar diye bişey yok bunu belirtiyim haa ne şekilde yok bizim gibi tam teşkilat sistem alırsan bunu profosyonel bir şekilde yapmaya başlarsan yok ben bu işe sadece oto anahtarları olan işe bir araba parası verdim(arabadan kastım benimkinin sıfırının fiyatı)onun için her türlü anahtar yapılır ama modele göre fiyatlar degişir çünkü piyasada 3 çeşit çip modeli var bu arada da kumandalarda yapılabilir beklerim bir sorununuz olursa yerimiz ankaradadır

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ahbeabicim' Alıntı:
izmir çiğlide opel araştırma ve geliştirme merkezi var ben orda astraya yaptırdım orjinal 120 anahtar+progran yukleme 130 ytl 8 ay once
slm çok para vermişsin yetkili serviste 80 ytl