yedek anahtar

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 kasım fiyatı

Arkadaşlar kayıp olduğu için bende serviste anahtarın yedeğini yaptırdım.

KDV Dahil = 162 YTL

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
immobilizer'la anahtarları Kayseri'de pazarlığa göre 30-50 YTL civarında kopyalıyorlar. Araç model yada tipi önemli değil.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpago' Alıntı:
immobilizer'la anahtarları Kayseri'de pazarlığa göre 30-50 YTL civarında kopyalıyorlar. Araç model yada tipi önemli değil.

yaa demek öyle diyorsun olurmu be hocam sen yanlış akıl almışsın kusura bakmada eger model 2001 üstüne cıkınca fiyat degişir bunun nedenide eski modellerde normal philips marka çip kullanılıyordu buda direk anahtardan kopyalanıyor fakat 2000 son seri ve 2001 model üstü anahtarlara cryto (kripto) dediğimiz çip sistemine dönüldü bunun kodlanması yani yedeğinin ypılması için arabanın beynine girmemiz gerek ve şifrelerini kopyalamamız gerek bu yüzden yapım işlemi 2 3 saat civarı bulmakta ve fiyat ortalama 160 200 lirayı bulmaktadır tabii isterseniz bi servisten fiyat sorusturun.

Ayrıca bu cryto dediğimiz çip türünün kayseride makinası yok servislerde var sadece o yapan anahtarcı arkadaşlarımız ucuz uygun fiyatlı makinalar aldıklarından dolayı sadece belirli model aralıklarını kodlama yapabilirler bilginize...

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
lnd' Alıntı:
yaa demek öyle diyorsun olurmu be hocam sen yanlış akıl almışsın kusura bakmada eger model 2001 üstüne cıkınca fiyat degişir bunun nedenide eski modellerde normal philips marka çip kullanılıyordu buda direk anahtardan kopyalanıyor fakat 2000 son seri ve 2001 model üstü anahtarlara cryto (kripto) dediğimiz çip sistemine dönüldü bunun kodlanması yani yedeğinin ypılması için arabanın beynine girmemiz gerek ve şifrelerini kopyalamamız gerek bu yüzden yapım işlemi 2 3 saat civarı bulmakta ve fiyat ortalama 160 200 lirayı bulmaktadır tabii isterseniz bi servisten fiyat sorusturun.

Ayrıca bu cryto dediğimiz çip türünün kayseride makinası yok servislerde var sadece o yapan anahtarcı arkadaşlarımız ucuz uygun fiyatlı makinalar aldıklarından dolayı sadece belirli model aralıklarını kodlama yapabilirler bilginize...

Doğrudur. Bizim kopyalattıklarımız zaten 98 ve 96 model araçlardı. Olabilir.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamdır hocam şimdi oldu sen model tip fark etmez deyince ben şey yaptımda

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi ben tam olarak astraya sustalı immobilizerli yedek anahtar yaptırmak istiyorum diğer yedek anahtar kayboldu bi fiyat alabilr miyim

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra Maniaa' Alıntı:
şimdi ben tam olarak astraya sustalı immobilizerli yedek anahtar yaptırmak istiyorum diğer yedek anahtar kayboldu bi fiyat alabilr miyim

hocam şimdi senin arabanda alarm varmı öncelikle yoksa yaptırsan dahi üstündeki düğmeler boş olacak yanii bi işe yaramayacak ama eğer alarma varsa onun modülünü kopyalayıp sustalının içindeki modüle çevirtebilirsin fiyat istiyorsun ama gelipte onu pc ye okutmadan makinaya bağlamadan fiyat verilmesi yanlış olur

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alarm yok ama kumandalı anahtar işte standart astra anahtarı benim yedekte aynısıydı kayboldu bende yedek yaptırmak istiyorum yaptırmışken sustalı yaptırmak istiyorum ama anahtar kaybolduğundan ne immoblizer chipi nede kumanda chipi var yedek anahtar için ama anahtar kodları duruyo

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alıntı:
slm kumanda dahilmi buna.

evet arkadaşım. Orjinal anahtarı