Yeni Enkei RP03'lerim

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakışmış gerçektende çiziksiz balonsuz güzel günlerde kullan,,enkei hem kaliteli hemde hafif bi jant iyi bi seçim,,,bu arada sizin o orjinal dediğiniz enkei yazıları yada rp03 yazıları zaten yapıştırma,,,onlara bakarak mı orjinal olduğuna karar veriyorunuz ? bu jantların replikası varsa türkiyede gösterebilirmisiniz bide ?? ...............

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adnanım hayırlı olsn allah kazadan beladan saklasın inş.

oooo Emre hoşgeldin:):)
çok sağol kardeşim..

Jantlar gerçek olmasaydı yakıtım ortalama 10litreden 9 a inmezdi ve performansım tahminimce yüzde 20 artmazdı...herkese tavsiye ederim bu jantları pişman olmassınız;)

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yakışmış gerçektende çiziksiz balonsuz güzel günlerde kullan,,enkei hem kaliteli hemde hafif bi jant iyi bi seçim,,,bu arada sizin o orjinal dediğiniz enkei yazıları yada rp03 yazıları zaten yapıştırma,,,onlara bakarak mı orjinal olduğuna karar veriyorunuz ? bu jantların replikası varsa türkiyede gösterebilirmisiniz bide ?? ...............

ben kesin konuşmadım sanırım enkei yazıyor orjinallerde dedim bu işten çok anlamam replika olsa ne olmasa ne benim arabam değil sonuçta...

hafif jantta yakıt tüketimi gerçekten o kadar fark ediyor mu kesin sonuç mu 1 lt azalma...performansta artmış çok iyi o zaman...

irmscher1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça mal oldu sakıncası yoksa ve nerden

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
hayırlı olsun adnan güle güle kullan:) ama park ederken çoook dikkat et kant kolların harap olmasın;)

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kesin konuşmadım sanırım enkei yazıyor orjinallerde dedim bu işten çok anlamam replika olsa ne olmasa ne benim arabam değil sonuçta...

hafif jantta yakıt tüketimi gerçekten o kadar fark ediyor mu kesin sonuç mu 1 lt azalma...performansta artmış çok iyi o zaman...

Açıkçası biri bana dese bu jantları aldım yakıt ortalamam 1 litre azaldı falan inanmam.Jant aldı diye abartıyo falan derim ama gördüğümü yazıyorum..Az önce yine baktım 90 km falan yaptım avcılar büyükçekmece arası, şehir içi gezdim. 9.3 L gösteriyodu ortalama, normalde benim en az 10 L olurdu..

irmscher1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni lastik ölçülerinin tech2 yle girilmesi lazım bence yol bilgisayarı o yüzden yanlış gösteriyor

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Açıkçası biri bana dese bu jantları aldım yakıt ortalamam 1 litre azaldı falan inanmam.Jant aldı diye abartıyo falan derim ama gördüğümü yazıyorum..Az önce yine baktım 90 km falan yaptım avcılar büyükçekmece arası, şehir içi gezdim. 9.3 L gösteriyodu ortalama, normalde benim en az 10 L olurdu..

güzelmiş o zaman güle güle kullan ;)