Yol bilgisayarı

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
O airbag kapağından bende var bir tane fazladan..
İstersen görüşebiliriz ?

eggy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merabalar, benim merak ettiğim 2000 model astrada yol bilgisayarı varda benim 2001 model astra elegance de nie yol bilgisayarı yok, yada varda benmi bilmiyorum. Sonradan takılıyormu bu acaba?

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf... bu ekrandan çekilen nedir ya? benim ki e kırıldı. filmi kopmuştu takarken ekran kırıldı. bu konuyu tekrar canlandırsak mı?

teyyareci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm ankaradan yardımcı olabilirim

yol bilgi ekranlarındaki sorunlar için ekranı yollayın garantili olarak uygun fiyata 100-120 arası tamir edelim mesaj atın

Son düzenleme:

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar opel astra ile fronteranın yol bilgisayar ekranları aynı.. izmirde tamiri veya orjinal parcasını internetten nasıl bulabilirim

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar yolbilgisayarınızdaki ölü piksel durumu benim aracımdada vardı. Burdki konuşmalardan yola çıkarak kendim elektronikci olduğum için filimin lehimlerini ve ışık rengini değişirmek için yolbilgisayarımı açtım. Işıklrını beyaza çevirdim çkda hoş oldu.Fakat filim işine gelince opel bu cihazı siemens firmasına yaptırmış onlarda öyle dandik bir sistem uygulamışlarki likid ekran ve elekronik kart arasında bağlantı sağlayan filim zamanla ısının etkisi ile gevremiş ve bazı yerler kopmuş neyazıkkı düzeltmeye çalıştıkca başka yerler yerlerde koptu ve sonuçta şuan bilgisayar çalışmıyor. Şimdi siz değerli opelim net üyelerine nacizane tavsiyem şuki birkaç ölü pikseli düzeltmek adına kesinlikle cihazınızı olurolmaz birine açtırtmayın. Çünkü orada kullanılan filim bildiğimiz iletkenler gibi havya ile lehimlenecek türden değil fabrika pres baskı ile lehimlemiş çok kılcal ilekenler ve havyayı yaklaştırınca bile eriyor. Yani bu konu ekstra bi uzmanlık ve donanım istiyor. Bu arada benim bilgisayarım 32 pinli. saygılar

bilal55b

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde aracımdaki ekran neredeyse tamamen silinmişti.
tamir ettirmeye karar verdim. ancak ekran tamamen gittiği gibi lcd ekran köşeside kırıldı.
şimdi çıkma bakıyorum. bulabilrsem taktıracağım.
çıkma ekran konusunda yardımcı olabilecekelr mesaj atabilir.
tavsiyem ekranı yaptırma fikrinden vazgeçin daha da kötü olabiliyor.

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARACIMIN YOL BİLGİSAYAR EKRANINDA BAZI YAZILAR SİLİK VE OKUNMUYORDU ..ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA İZMİR 6.SANAYİDE EGE ELEKTRONİKTEKİ USTA 80 TL MASRAFLA SORUNUMU ÇÖZDU VE ORJİNAL GİBİ OLDU... arkadaşlara ustanın tlfnunu verebilirim...

kamuran66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LCD ekranın içi hiç açılmamış ise tamiri koay. Eğer tamir görmüş ise tamiri zor veya imkansız oluyor.
Kayseri ve civarında 80 TL ye tamir edilir.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni sorun bende de var. 2000 model astra cd 32 pinli yol bilgisayari özellikli yazilar silindi daha önce hiç açilip tamir görmedi istanbul da bunu yaptirabiliceğim bir yer var mi?? Varsa lütfen yardimci olun.. Opel özel servise sordum sifiri 1200tl dedi geçen hafta