Yol bilgisayarı

xeon_bilis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar an itibari ile benim yol bilgisayarının ince geniş olan filmi kalın chipli filmden tamamen ayrıldı.Dediğiniz gibi ısıdan gevremiş. hangi akıl lcd ekrana flamanlı 2watt lık ampülden 3 tane koyar hala anlamadım. direk olarak ayrılmış filmi tekrar bağlama nasıl yapılbilir. ütü ile preslense yapşırımı ne dersiniz. ve bu konu 4-5 ay uyuyordu, bu süre zarfında başka çözüm bulan varmıdır?

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar an itibari ile benim yol bilgisayarının ince geniş olan filmi kalın chipli filmden tamamen ayrıldı.Dediğiniz gibi ısıdan gevremiş. hangi akıl lcd ekrana flamanlı 2watt lık ampülden 3 tane koyar hala anlamadım. direk olarak ayrılmış filmi tekrar bağlama nasıl yapılbilir. ütü ile preslense yapşırımı ne dersiniz. ve bu konu 4-5 ay uyuyordu, bu süre zarfında başka çözüm bulan varmıdır?

O iletken ısıdan çok çabuk etkileniyor ve eriyor ütüyü yaklaştırmanla erimesi bir olur. Yani Bu iyi bir fikir değil ben 6 aydr bilgisayarsız dolaşıp çıkma arıyordm en sonunda bitane bldum hatta 2009 model bir astradan çıkma bilgisayardı yolbilgisayarım türkçe oldu

xeon_bilis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O iletken ısıdan çok çabuk etkileniyor ve eriyor ütüyü yaklaştırmanla erimesi bir olur. Yani Bu iyi bir fikir değil ben 6 aydr bilgisayarsız dolaşıp çıkma arıyordm en sonunda bitane bldum hatta 2009 model bir astradan çıkma bilgisayardı yolbilgisayarım türkçe oldu

hocam fiyatını öğrenebilirmiyim? birde bu çıkmaların özellikle bol olduğu bir yer var mıdır?

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşım MID yani çoklu fonksiyon göstergesi tamiratı mümkündür 1 yılda garanti verilir ücret olarak da 200 civarı olur ............... yol bilgisayarı da dahil ok

Selamlar Tansu Bey, Forumdaki akilci ve objektif katkilarinizda dolayi size tesekkur ederim.

Izmir'de yasiyorum, arada bir Aydin'a gelirim, ne de olsa memleketimiz.

Siz bu MID ekran degisme isini, dediginiz bu fiyata orada cozebiliyor musunuz?

Evet ise, ne gun gelmemi onerirsiniz?

Aslinda cevap Evet gibi ama, Tekrar sormami bagislayin..

Son düzenleme:

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeş ben şimdi doğrumu anladım...; ekranı 2009 model bi arabadan alıp benimki ile değiştirsem türkçemi olacak?????
bu türkçe ingilizce olayı ekranda mı bitiyor yani????
ben beyin ile alakalıdır diye düşünüyordum......

TLGTML

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 97 vectra cd aracımın yol bilgisayarının ekranında kayıplar vardı.Servise gittim servis değişmesi gerektiğini söyledi ve belki inanmayacaksınız ama 1000 tl ücret çıkardı.Daha sonra bildiğiniz bir ''SAAT TAMİRCİSİNİN'' bu işi yaptığını duyup gittim.Usta akşam saat 7de söktü ertesi gün 15'te teslim etti.Ekran kayıpları yok oldu içers,nde bir film varmış onu değiştirdi Serviste deha önce 40 tl verdiğim 5 dakikalık formatlama işlemini yaptı.tamammına 90 tl ücret verdim.Yol bilgisayarım sıfır gibi oldu.

TLGTML

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bahsettiğim ustanın diğer şehirlerdede bu işi yapan tanıdıkları var alışveriş içinde olduğu.hangi şehirdeyseniz İsteyenler için gidip sorabilirim bulunduğunuz yerde yaptırabileceğiniz biri olup olmadığını.

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam fiyatını öğrenebilirmiyim? birde bu çıkmaların özellikle bol olduğu bir yer var mıdır?

ben ankarada ostim yıldız sanayi sitesinde bldm en bol blabileceğiniz yer burası aslında ama brda bile ben 2 tane bulabildim biri 500 dedi biri 400 2. si ile pazarlık yapıp 300 e aldım şansıma çok iyi bir cihz çıktı 2009 model bir arabanın bilgisayarı idi cihazı takar takmaz türkçe oldu beyinle alakalı değilmiş cihazın yeni sürüm olması yetiyor.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu arada bahsettiğim ustanın diğer şehirlerdede bu işi yapan tanıdıkları var alışveriş içinde olduğu.hangi şehirdeyseniz İsteyenler için gidip sorabilirim bulunduğunuz yerde yaptırabileceğiniz biri olup olmadığını.

Izmir dekiler lutfen..

omer34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ardakadaşlar
2006 model 1,3 cdti combom var
yol bilgisayarı bu modelde yokmu yoksa benmi açamıyorum kasetçaları var setting tuşuna basıyorum normal teybin özellikleri çıkıyor.varsa nasıl girebilirim o menüye
birde ekrandaki termometre alanında hiçbirşey yok bunu nasıl çözebilirim.