Yollarda hız sınırı artıyor

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
100 le gidiyoruz diye polislerin tafralarını çekmeyeceğiz artık en güzeli bu.. Etkinlikleri azaldı ohh beeee

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devlet yaralanmalı kaza istemiyor bu limitler bu yollar direk ölüm......

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın bi zamanda 237ytl ceza yedim. 3 şeritten 4 şeritli yola dönen otoban kıvamında(asfalt tipi bariyerlerin yapısı vs.) ve milletin 110-120 ile gittiği yolda 93le gittiğim için hemde:mad:. İzmir-Gaziemir Adnan Menderes Havalimanından dönerken otobana bağlantılı yol üzerinde radar koymuşlar bunca zamandır orada gidip gelirim ilk defa yedim.:mad:Milleti cezaya boğuyorlardı ben orada ceza makbuzunu imzalamayı beklerdek radara girmeden oradan geçen araçların sayısı 1 elin parmaklarını geçmicek kadar azdı:mad:

o sakın 193km hız olmasın yoksa izmirdemi farklı

ankarada okul yolumuzda var tanıdıgım 3-4 kişi girdi 118km ye kadar 116 ytl para cezassı erken ödeme yüzde 20 civarı indirim

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 120 fazla.110 dediklerinde hadi neyse demiştim ama 120 çok fazla olur.yollar yapıldı ama hepsi avrupa standardında değil ki.umarım kazaları artırmaz bu uygulama

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ankarada okul yolumuzda var tanıdıgım 3-4 kişi girdi 118km ye kadar 116 ytl para cezassı erken ödeme yüzde 20 civarı indirim

o bölgede hız sınırı 50 km/sa diye geçmekte biçok izmirli tanıdığım cezayı yedikten sonra öğrendi.belli saatlerde radar olmakta eğer doğru noktalardan bahsediyorsak....

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir hava limanı çıkışı, izmire gidiş yönü kavşağın tam ortasında genelde beyaz bi megane durur. Radar o araçta olur. Özellikle tatil dönüşü Özdere den dönenler falan iyi bilirler. O tarafta Özdere gümüldür ün ya da Gaziemir in yoğun trafiğinden kurtulmanın verdiği ferahlıkla bastırarak gelen arkadaşlar (ben de dahil) 70 km/s hız tahdidine uymadığı için ceza yerler. Ben bi kere 88 ile, bi kere 105 ile girdim. Hiç bir şekilde affetmiyorlar. Yol 3 şeritli, hatta birde yanda bağlantı şeridi var 4 oluyor. Ordan dolmuşçu taksici harici 70 km sabit hızla geçen yoktur. Devletin böyle bir gelir kapısından vazgeçeceğini sanmam ama bakalım nolcak.

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer isterseniz size ceza kağıdını tarayıp gösterebilirim üstünde yazıo kaç km olduğu. Yalan söylicek halim yok heralde. Trafik magandası değilim basarsam adamakıllı otobanda basarım. Ne kendi hayatımı nede başkasınınkini tehlikeye atarım

Edit: 70 km hız sınırı olan bi yolda hız sınırının %30 fazlası 91km olmakta yani 93 değilde 91le girseydim evet 116ytl öderdim ama 93le giriğim için 237 ödüyorum. İlk 15 gün içinde erken ödeme sayesinde %25tir indirim. Yani benimki 177.75ykr eder. Bi daha lütfen birini bi şey hakkında yargılamadan önce doğruluk payını hesaplayın

Son düzenleme:

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabayı sattım adamlar hız sınırını artırıyo :)

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer isterseniz size ceza kağıdını tarayıp gösterebilirim üstünde yazıo kaç km olduğu. Yalan söylicek halim yok heralde. Trafik magandası değilim basarsam adamakıllı otobanda basarım. Ne kendi hayatımı nede başkasınınkini tehlikeye atarım

Edit: 70 km hız sınırı olan bi yolda hız sınırının %30 fazlası 91km olmakta yani 93 değilde 91le girseydim evet 116ytl öderdim ama 93le giriğim için 237 ödüyorum. İlk 15 gün içinde erken ödeme sayesinde %25tir indirim. Yani benimki 177.75ykr eder. Bi daha lütfen birini bi şey hakkında yargılamadan önce doğruluk payını hesaplayın

Ah be Can belli başlı yerler belli zaten İzmir'de kaç senedir sabit radar yerleri, nasıl düştün bu hataya. Neyse geçmiş olsun. ;) Ufak bi tavsiye daha o zaman Güzelyalı sahilde geziciyi başlattılar geçen sene haberin olsun aynı şekilde ksk sahildede başladı biliyorsundur zaten.

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah be Can belli başlı yerler belli zaten İzmir'de kaç senedir sabit radar yerleri, nasıl düştün bu hataya. Neyse geçmiş olsun. ;) Ufak bi tavsiye daha o zaman Güzelyalı sahilde geziciyi başlattılar geçen sene haberin olsun aynı şekilde ksk sahildede başladı biliyorsundur zaten.

Ya sorma orada hep gider gelirim ablamları annemleri falan devamlı havaalanına bırakırım ilk defa girdim, ilk defa gördüm hatta senelerdir gidip geldiğim yerde. Güzelyalıyı bilmiyodum ama zaten o yolda geçtiğim saatlerde kalabalık oluyo ama olmasada çevirme geçsemde basmıyorum. Bi kere aynı yön üzerinde 2 kere çevirme görmüştüm orada aklında bilmiyorum hiç rastladınmı. En olmadı otobandan gidip geliyorum okula ama yol baya uzuyo oradanda. Karşıyakadakini biliyordum 50yi geçmiyorum. Bu arada gidip trafik şubesiyle falan konuşmayı düşünüyorum o kadar saçma bi hız sınırı konulamaz o yola! Belediye otobüslerinin bile eskiden 70le falan gittiğini defalarca gözlerimle gördüm. Güzelyalıdaki yolla aynı standartlara sahip biri 50km biri 70km