2.0 motor vectra ya tüp nasıl olur???? (ACİL)

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motorsilk diye birşey duydum internette bor katkılıymış %10 yakıt tasarrufu,motor sesinde azalma felan diye yorumlar yapmıslar hepsıburada da 69ytl pazartesı gunu yagı degıştırıcem bı deneyeyım dıyorum bakalım nasıl sonuc verecek

selimozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

1997 Model Vectra 2.0 CD aracım var ve ben de sıralı sistem taktırdım. Çok memnunum yakıtda da tasarruf sağladı yolda da hiç farkı yok. Herkee ve hatta her araca tavsiye ederim eğer böyle ise hepsinde de.

Sevgi ve saygılarımla

aslan_007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeterki kaliteli olsun tak derim ben taktırdım ama markasından memnun değilim :confused:

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel grubunda bize surekli sikayetler geliyor ben iice korktum lpg den en iyi yerlerde taktırmıslar marka model yazmıyorum surekli sorun cıkıyor ozellikle aracın beyni (ecu) su risk altında gerci hickimse bana katılmayacaktır ama olsun ben dogru olduguna inandıgım icin sizlerle paylastım Buarada lpg den bir sure sonra ki bazıları sanslı uzun sure bir sorun ile karsılasmıyolar bunuda otomobilin genel durumuna baglıyorum ve tabii sans.bazılarıda kısa zamanda sorunlar zinciri ile karsı karsıya geliyorlar.bir nevi lpg tetikleyici durumunda

O

OPEL YAĞIZ

Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle Birşey Olmaz Ben Servisçiyim Kartalda Bir Müşterim Taktirdi Adamlar Garanti Veriyorlar 10 Numara Yapmişlar Tabiki Sirali Gaz Olayi 1800 Ytl Karşiliğinda Bir De Astra Cd Ye Taktirmişlar Arac Sahibinin Söyledine Göre Performansi Gayet Iyi 150 Yakiyormuş YADA DİZEL ALICAKSIN BENDE 1.7 COMBO VAR 130 İLA 140 YAKIYOR ŞEHİR İÇİ YANİ DEMEK DEVİR EKONOMİ DEVRİ BAKTIN OLMUYOR SATARSIN ARABAYLA KARDEŞ OLMADINYA OLUR BİTER

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Sıralı sistem Taktır Ama BRC Olsun. En kalitelisi. Ayrıca işini bilen bir yerde yaptır. Bir problem yaşamazsın. Düşünsene ne taksiler var piyasada BORA, MERCEDES, VECTRA YENİ KASA, HYUNDAİ, V.B Onlarda bişey olmuyor o kadar kilometre yapıyolar seninkindemi olacak.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar benim 96 2.0 vectrada voltran marka var sehirler arası cok az yakıyor ama sehir içi 200 civarı yakıyor .taktıracaksan kesinlikle BRC taktır ayrıca yeni alacağım arabaya taktıracam diyosun 1.6 alman daha mantıklı 2.0 cok iyi ama yarın bir gün satacağında 2.0 cok ağır zaten millette 2000 vectra fobisi var bandrol + yakıt vs.

sonmocan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neler var araçta, deri koltuk+ sunroof + otomatik vites ???

cihanbey' Alıntı:
arkadaşlar hepinize tek tek tşk ederim allah razı olsun çoğunluk taktırmadan yana :D:D
ama 2.0 motor alırsam taktırırım şu an çok kararsızım arkadaşlar 1.6 mı yoksa 2.0 mi diye inş ilerleyen zaman göstercek bunu
Nasip olursa alırsam mutlaka arabacığımı yayınlaycam sitede :) benim gönlümde 2.0motor da
neden derseniz konfor be kardeşim :D Bide full+full

Sağlıcakla kalın
SAYGILAR....

sonmocan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 silindirli araca BRC Sequent 24, 6 silindirli araca BRC sequent 56 modeli taktırıp , ayarları iyi yaptırabilirsen hiç bir sorun çıkmaz. yakıt tüketiminiz %35-40 garanti düşer.

S

sedatgencer1

Bilgi Girilmemiş
2000 mod 2000cdx vectra

kapılar kitlendiğinde camlar kapanmıyor bu konuda sizlerden bilgi almak istiyorum