2.0 motor vectra ya tüp nasıl olur???? (ACİL)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben yaklaşık 1 yıldır Tartarini nin yeni nesil sıralı kitini(1.400 / 7) hiç bi sorun yaşamaksızın kullanıyorum.Daha önceleri ş.içi 300 ytl civarı yakan araç şu anda 140-150 yakmya başladı,ş.arası ise 110 yakıyo.Performans olarak da öyle ahım şahım bi kayıp göremiyorum...

nightWOLF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bol bol arıza sinyali görmek istiyorsan hiç zaman kaybetmeden taktır kardeşim..

yagmurcini

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar benim arabada 1 yıldır lpg var sıralı bile değil ama çok memnunum taktırırsanız eminimki sizde memnun kalacaksınız yalnız ilk bir kaç ay düzen tutmuyor sürekli taktırdığınız yerin kafasını ağrıtıyorsunuz sonrasıı çok güzel yakıt yarıdan aşağı düşüyor şu anda şahin doğanlardan az yakıyor benim arabam km de şehir içinde 145 ykr uzun yolda 130 ykr taktırın derim

yagmurcini

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçük bi ayrıntıyı unuttum arıza lambası sürekli yanıyorr onu taktırdıktan sonra elektrikçiye gidip iptal ettirin bir daha yanmasınn ben öyle yaptımm arıza lambası sürekli yanıyor ama hiç bir sorun yokk deli oldum ve gidip o lambanın icabına baktırdım ve kurtuldum

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yagmurcini' Alıntı:
valla arkadaşlar benim arabada 1 yıldır lpg var sıralı bile değil ama çok memnunum taktırırsanız eminimki sizde memnun kalacaksınız yalnız ilk bir kaç ay düzen tutmuyor sürekli taktırdığınız yerin kafasını ağrıtıyorsunuz sonrasıı çok güzel yakıt yarıdan aşağı düşüyor şu anda şahin doğanlardan az yakıyor benim arabam km de şehir içinde 145 ykr uzun yolda 130 ykr taktırın derim

peki koku felan varmı aracın içinde ???

CenturyVB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın içinde koku oluyorsa o sistem olmamıştır zaten , koku olmaması lazım , koku varsa kaçak vardır , kaçak varsa tehlike vardır , dikkat.

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CenturyVB' Alıntı:
Aracın içinde koku oluyorsa o sistem olmamıştır zaten , koku olmaması lazım , koku varsa kaçak vardır , kaçak varsa tehlike vardır , dikkat.

Tabi ki normali bu da bizim vatandaşlar buna pek aldırmıyor ucuz olsunda biz cam acıkda gideriz mantığında düşünüyorlar.Şimdiye kadar bindiğim lpg li araçların içinde en fazla 10 dk durabildim bide bu araçlarla uzun yol gidenler var düşünün :confused:

yagmurcini

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HAGI' Alıntı:
peki koku felan varmı aracın içinde ???
koku içeride yok ama dışarıya biraz fazla koku veriyor

GUARDIAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla hocam ben omegaya taktım canavar gibi zavoliyi tawsiye ederim ( bu arada brc yi kimse opellere tawsiye etmiyo yazılım kurtarmıyomuş )ben ortalama ayda 5-6000 km yol yapıyorum hesap basit 375 benzinde yakıyo 200 gazda aya vurdun mu baya fark var
araba zaten 175 hp bide çip taktırdım normalde 190 hp oldu çekişte çok fazlada bi fark etmedi
benden tavsiye basit hesap motor 100.000 km de bitse benzinle 30.000 ytl yakarsın lpg kullanırsan 15.000 ytl aradaki farkla heralde yeni motor yaparlar :D

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
arkadaşlar 97 cd 2000cc kullanıyorum echoteck motor ve avantajı sıralı taktırmak zorunda değilsiniz düzde oluyor ben taktırdım harika 120 krş yakıyor performans için ise omowell 400 kw beyin takılması gerekiyor zaten bu güçte başka beyinde yok ben şiddetle tavsiye ederim memleketimin benzinine yazık lpg ye devam 3 ay oldu hiç bir sorun yaşamadım valla benzine boşuna servet dökmüşüm herkeze saygılar:good: