2.0 motor vectra ya tüp nasıl olur???? (ACİL)

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dimi yani?Büyük firmlara yaptitirin arkadaslar..

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 97 model vectra cd. 2005'in Ekim ayında düz sistem lpg taktırdım.Şu ana kadar 35.000 km yol yaptım hiçbir problem yok.En son ölçümlerime göre (dün K.maraşa gittim gidiş-dönüş+ şehir içi toplam:480 km) şehir dışı 119 ytl yakıyor.Şehir içi 160-180 arası değişiyor.sadece 5-6 ayda bir ayarına baktırıyorum.ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.....

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, çevremde vectra b'lerin normal tüplü olanları bile var, onlardan bir ikisi hariç sıkıntı çıkaranı yok.Araçların çoğu 40-45 bin km. yol yaptı. 10 bin km'de bir bujiler değişince hiç bir problem yok (patlama gibi). Normal tüpler böyleyse sıralıların konforunu siz düşünün.
Bunları niye söylüyorum? Bazı arkadaşlar bizde niye ayar tutmuyor diyecekler, tüpün konforu, belli markalarla, ÖZELLİKLE DE USTASINA VE MONTAJINA BAKIYOR. İyi montajı yapılan bir sıralı hiçbir sıkıntı çıkarmaz.
Normal tüp bile vectra'da sorun çıkarmadıktan sonra..

Askerin Emaneti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım benim vectra 2.00 cd var. Arabayı şubat da aldım ertesi gün sıralı sistem lpg takdırdım çok da memnunum.Çok şükür bir sıkıntısı yok.Yakıtıda benzine göre çok ekonomik.Bende önceden araştırmıştım herkes farklı bir şey söylüyordu.Ama dediğim gibi çokta memnunum.Uzun yolda arabada beş kişi ve birazda yük varken denemek amaçlı 190 na kadar bastım hiç farketmedi.Sende Ankarada ikamet ediyormuşun, bende burada takdırdım.Bence takdır diyorum.

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ArkadaŞlar Bendede 2000 Vectra Cd Var 99 Model Ve Lpg Kullanmiyorum Yakitindanda SÜper Memnunum Hem Performans Olacak Hemde Ucuz Olacak. Valla Ekonomİ İstİyorsak 1.2 - 1.4 Arabalara Bİnmemİz Lazim Ama Ben Hem Konfor Hemde Performansa DÜŞkÜnÜm. Şehİr İÇİ Üzmeden Kullanirsam En Fazla 250 - 270 Arasi Yakiyo Şehİr DiŞi İse Max 120-130 GeÇmezsem Klİmasiz 190 Klİmali 200 Yakiyo Bİzzat Test Ettİm. 0.30 - 0.40 KuruŞ İÇİn Kizimi Mahfetmeyİ İstemem Bİrde. Yanİ SonuÇ Olaraktan 2.0 Motorlar İÇİnde Kendİ Çapimda AraŞtirmalarima GÖre En Az Yakan 2000 Tabİ Üzmeden Kullanirsak. Bakimlarini DÜzenlİ Yaptirinca Bu Kadar DÜzgÜn Yakiyor Lpg Takmayi HİÇ DÜŞÜnmÜyorum Daha Önce KullanmiŞtim Performans DÜŞÜyor Kİm Nederse Desİn Sirali Mirali Fark Etmİyor Benzİn Gİbİ Firlamiyor Kokuyor KiŞ Aylarinda Bazen SoĞukta Gazla Basarsan Zaten Tek MarŞta Bİraz Zor Ve Motorun SaĞliĞini Aliyor Şİmdİ Taktirip Memnun Olan ArkadaŞlarla 100 000 Km Sonra Sanayİde Yada Servİslerde KarŞilaŞmak İstemem AÇikÇasi. Bİr Opel DÜzgÜn BakildiĞinda 400.000 Km Çevİrİr. Opelİnİ GerÇekten Seven Kiyamaz Dİye DÜŞÜnÜyorum Ama Tabİ Tercİh Meselesİ. Ben Kesİnlİkle Tavsİye Etmem Gaz Olayini TŞk

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sıralı sırasız ne marka lpg taktırırsanız taktırın fakat SAKIN VOLTRAN TAKTIRMAYIN tam bi problem ,anlatsam problemlerini bitiremem en iyisi iyi tarafını soyluyeyim 1000 ytl yani fiyatı ucuz ,ayrıca montajdan sonra size ABONELİK BİLETİ veriyorlar (sanayi aboneliği) ayrıca sanayi yakınından bi ev kiralarsanız iyi olur ,son olarak lpg taktırmayı dusunenler sakın VOLTRANIN 3km. yakınından gecmeyin borclu cıkarsınız.

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru ilkeruyucu'ya katılıyorum, VOLTRAN beş para etmez sistem 3-4 arkadaşımda vardı, vectra,primera,astra adamlar haftada bir sanayideler..