2.0 motor vectra ya tüp nasıl olur???? (ACİL)

staph

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cemdigital2003' Alıntı:
arkadaşlar 97 cd 2000cc kullanıyorum echoteck motor ve avantajı sıralı taktırmak zorunda değilsiniz düzde oluyor ben taktırdım harika 120 krş yakıyor performans için ise omowell 400 kw beyin takılması gerekiyor zaten bu güçte başka beyinde yok ben şiddetle tavsiye ederim memleketimin benzinine yazık lpg ye devam 3 ay oldu hiç bir sorun yaşamadım valla benzine boşuna servet dökmüşüm herkeze saygılar:good:

Benim bildiğim kadarı ile sıralı sistem dışındaki sistemde ilk zamanlar belki problem yaşamazsın ama ileride debimetre ile ilgili sıkıntı yaşaman muhtemel görünüyor (inş. olmaz ama).

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
valla ustam 4 ay oldu maşallah hiç sorun yaşamadım bende şüpheli idim ama lpg taktırdığım yer baya emin konuştu güvence verdi daha önce taktıkları müşterilerle görüştürdü en önemliside sen bilirsin biz her iki sistemdede para kazanacağız sıralıda karımız daha fazla seçim senin herşey para değil para senin bizim için hava hoş dediler yani ustam adamlara göre ne var bana normal olmaz kardeşim illa sıralıda diyebilirlerdi hem ben sıralı istiyorum diye gittim onlar kaputu açıp motoru gördükten sonra benim sıralı sistem fikrime karşı çıktılar her türlü denileni yaptıracaktım niye riske girsinlerki sonuçta ticaret yapıyorlar takar sıralıyı alır 1800 ytl yi otururlardı herşeyiyle 850 ytl maloldu bana sorulursa tavsiye ederim ben memnunum

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
benim araçta sıralı olmayan lpg sistemi var. Hiç memnun değilim. Araç adeta lpg'li kullanınca bana kızıyor. Serviste 2,0 vectra cd sıralı sistem lpg araç gördüm, moralim bozuldu. Araç yatak sarmış. Evet, sıralı sistem üstelik. Bu araç benzinde kullanılsaydı kolay kolay yatak sarmazdı diye düşünüyorum. Benzinli araçlarda yatak sarıyor denecek ama bence bunun lpg nin de payı var. Her araç kendi sistemiyle orjinalıyle kullanılmalı. Bu yüzden Ocak ayında lpg li aracamı değiştirmeyi planlıyorum. Eğer amaç ucuza binmek ise az yakan ekonomik bir araç almak, yok işin havası konforu ise benzine katlanmak gerek. Ben böyle düşünüyorum. Bu araçlara yazık ediyoruz.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpago' Alıntı:
benim araçta sıralı olmayan lpg sistemi var. Hiç memnun değilim. Araç adeta lpg'li kullanınca bana kızıyor. Serviste 2,0 vectra cd sıralı sistem lpg araç gördüm, moralim bozuldu. Araç yatak sarmış. Evet, sıralı sistem üstelik. Bu araç benzinde kullanılsaydı kolay kolay yatak sarmazdı diye düşünüyorum. Benzinli araçlarda yatak sarıyor denecek ama bence bunun lpg nin de payı var. Her araç kendi sistemiyle orjinalıyle kullanılmalı. Bu yüzden Ocak ayında lpg li aracamı değiştirmeyi planlıyorum. Eğer amaç ucuza binmek ise az yakan ekonomik bir araç almak, yok işin havası konforu ise benzine katlanmak gerek. Ben böyle düşünüyorum. Bu araçlara yazık ediyoruz.

Katılmamak elde değil...
+9932

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cem kardeş.son cumlene aynen katılıyorum da gaz sıstemıyle beyın farklı marka mı omowell hıc duymadım da

mygurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralı sistem güzel olur 150 veya 160 lira yakar

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
torsion' Alıntı:
cem kardeş.son cumlene aynen katılıyorum da gaz sıstemıyle beyın farklı marka mı omowell hıc duymadım da
kardeş omowel beynin babasıdır italyan patentli hollanda malıdır araçlara lpg uygulamasına başlanıldığında üretilen ilk markalardandır belkide ilk niye duymadığına gelince şu meşhur markalar varya onlardan biraz daha pahalı güç olarakta en büyüğü 400 kw insanlar az çok araştırma yapıp gidiyor belli markalara yönlendiriliyor ve ortalama fiyatta söyleniyor satıcılarda bunu bildiği için kalıpların dışına pek çıkmıyor şöyleki meşhur markalı sıralı sistemi 1500 /1800 ytl arası taktıra bilirsin ama beyini omowell istiyorum dersen 2000 ytl den aşağı taktıramazsın emin ol hiç performans kaybı olmuyor lovato ve brc beyinlerin en büyüğü 120 kw dır büyük ve eski baba amerikan arabalarına(6 silindir ve üstü) omowel takılır tavsiye edilir fark ortada umarım yardımcı olabilmişimdir.bu arada şehir içi 125 ykr şehir dışı 115 ykr yakar 3000 devri geçmemek kaydıyla bana yetiyor 150/160 değil yani:alkis: :good:

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslr ben denizliye gittim servisin adini vermiyim bizzat tüp isini incelemek istedim tesadüftür ki orada benimkiyle ayni bir tane GT bide 2000 vectra cd yatiyodu serviste tüp madurlariymis bende korktum direk istikamet ev yolu ama bizim burda GT var bi tane daha onda tup var memnunum diyo adam anliyamadim ben bu isi servis uyum saglayamayabilir diyo sanirim bu isi makina mühendisi teknik donanimi iyi olan bi yere yaptirmak gerek bogulacaksan buyuk sehirde bogulacan sanirim bu iste %100 montaj çok önem tasiyo absuruk bi yere yaptirmamak gerekiyo ama insan korkuyo iste...

Skysea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle düşünemeden taktır derim, çok mantıklı bir araç seçimi yapmılsın, fiyatıda çok uygun ...