20'' lik irmsher jant vectraya

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaww ben arabayı satmıcak olsam alırım

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun çok yakışmış. Konfor ve yol tutuştaki değişikliklerden bahsedermisin biraz. Ben 18" için bile acaba diyordum 19" daha düşündürücü.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun çok yakışmış. Konfor ve yol tutuştaki değişikliklerden bahsedermisin biraz. Ben 18" için bile acaba diyordum 19" daha düşündürücü.
yol sarsıntısı artı tabiki ama zaten sertti. onun dışında benim farkettiğim artık tekerleğin kalitesinden midir ne dir? yani tutnma çok zayıf abs sürekli devreye giriyor. patinaj oluyor. diyorum acaba yüksek performans lastikleri hep mi böyle?:eek:
ama görüntü muhteşem gören bir daha dönüp bakıyor. çok yakıştı 18'' in pek doldurmayacağını düşünüyorum
dscn1681kk3.jpg

Son düzenleme:

06_GR_013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun çok yakışmış,,,,vectraya en az 18 inç şart zaten ,,,19 da güzel seçim,,,,yol tutuştaki zayıflık hem lastik kalitesinden hemde şuan mevsim itibari ile bu kadar geniş taban lastik kalitelide olsa yazınki gibi olmaz,,,havalar ısındıkca performansı daha iyi hale gelicektir merak etmeyin,,,ama asla kendi bridstone turanzalarınız gibi olmaz dikkat etmekte fayda var ................bu arada jantlar mercedes amg replikası felan mı onun modelinede benziyo güzel durmuş cidden vectrada da............

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan güle güle kullan cok yakismis .. canlar hakkinda cok seciciyim ama bunu cok begendim . havalar soguk aman dikkat.

dj_burkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlarınız çok güzel.aracın üstüne tam oturmuş.güle güle kullanın..

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c 5*110 ama jantlar 5*112