angel eyes farlar bu fiyata deger mi?

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
FK güzel bir marka. ben FK dan alacaktim yalniz 2-3 haftayı bulur dediler gelmesi o yuzden almadım. angel eyes far kiti 220€ değer mi demişsin bence değer, gece gercekten cok hos duruyor.. yalnız florasan seklinde olsun halkalar onu ustune basa basa sole o tofaslara takiyolar o sekilde olanlar da var onlar gic guzel durmuyor cizgi cizgi seklinde..

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
farlar hakkında bilgim yok ama siyah zemin farların yakışmadığı araba yok bence o yüzden siyah zemin far Tarıkc de astra sına taktırdı süper oldu

aynen siyah zemin farlar gayet sportif ve hos bir görüntü sunuyor...

Eftamintokofti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Neye dayanarak söylediğini bilmiyorum ama bence yanlış yönlendirmede bulunuyorsun.FK'lar gayet iyi...

Bindiğim tüm FK'lı araçlarda bir problem vardı. Mercek kalitesi olarak zaten çok çok kötüler. Normal halojen farlar daha kaliteli bir aydınlatma sunuyor. Yeni modellerde kaliteli mercek kullanıyorlar mı bilmiyorum ama en azından Opeller için üretilenler hakkında konuşuyorum, aksini iddia eden varsa mercekten veya aydınlatmadan pek anlamıyor demektir. Bunun dışında angel eye halkalarında patlama, su alma gibi problemleri de fazlasıyla gördüm. FK'lar gayet iyi diyebilirsin saygı duyarım, bu bir aksesuardan ne beklediğinle doğru orantılıdır, benim için genel olarak görüntüden öte kalite önemlidir belki de ben daha fazla şey bekliyormuşum. Merceğinin olması, halkasının olması, siyah veya krom olması, iyi kötü önünü göstermesi yeterliyse problem yok.. ;) Bu dediklerim genel olarak far grubu dalında aksesuar üreten firmalar için geçerli. Hella'yı tabi ki dışında tutuyorum, orijinal ekipman üretiyorlar ve çok kaliteli ürünleri var. Sonar, FK vs aklıma gelmeyen tüm markalar bence "vasat" ve verilen parayı haketmiyor.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C

cptdeniz

Bilgi Girilmemiş
bencede cok hos duruyolar araca acayıp bı hava katar ama aydınlatması nasıl acaba . bu farlardan kullanan arkadasların yorumlarını alsak bı fıkır edınmıs oluruz.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alman arabalarından en iyi fk anlar opel ler içinbence başka marka bile düşünme en iyi modifiye firmaları bile almanyada opel diyince sadece fk diyorla ben ankarada biyere sormustum vectra a için siyah zeminli adam 300 euro yaparız bişey dediydi ama ucuza bulursam direk kapacam 300 çok geldi sen 220 ye vectra b lerinkinden bulmussun iyii bence ama daha araştırmak lazım belki de almanyada 150 euro luk şey dir :(

leon_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede değer ve dostum yakında bende alcam benimde sihay vectra var siyat daha uyumlu olur