Aracınız Ne kadar yakıyor?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Valla ben ustamın tavsiyesi üzerine -bazı istisnai durumlar hariç tabi- çeyrek deponun altına düşürmem.Şamandırayı sakatlama bile olabiliyomuş Allah korusun ...

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verderveremem' Alıntı:
şehir içi kullanımı kişiye göre değişir. kesin bişey söylemenemez ama ben aynı araçla şehirlerarası(yaklaşık 600 km) 5.6 yı tutturdum :D

:good:

///

yani özellikler bi yana senin arabayı nasıl kullandığında önemli bide araba 0 mı yoksa 2.el mi

cengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kaputu ve ön tampon değişmiş. ancak camurluk değişmemiş ve airbaglar patlamamış dayanağı ile DOD izmir bize araçta sorun olmadığını söyledi. kendi ekspertizleri varmış ancak ben içim rahat etmesi için opel servislerinden birinde (egem?) ayrıca ekspertiz yaptıracağım. ne dersiniz?

araç 2.el ve ben ehliyetimi kasım sonu ancak alacağım yani öyle gazı ayarlama konusunda ilk baslarda pek dikkatli olacağımı sanmıyorum.

ayrıca fiyatı söylemeden bir piyasaya göre sizlerden fiyat aralığı isteyebilirmiyim? (kendi aldığım fiyatı bir kaç tahminden sonra yazarım:) maksat sizi etkilemeden tahmin yapmanızı sağlamak:))

birde astraların sürücü koltuğunun diğer araclara göre daha alcak olması ve aracın görüşünün bir acemi için zor olacağını söylediler. boydan yana problemimiz yok 1,86. ayrıca bu koltuk yükseklik ayarı ile ayarlanabilir bişiy gibi geldi. ayrıca bugun bir deneme turu da atacağız.

Moderatörün son düzenlenenleri:
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Model,renk ve km yi de yazarsan daha sağlıklı olur ...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet biraz alçak sayılabilir ama bu şahsen bana güven veriyo yolda giderken koltuğun yanınaki kolla yükseklik ayrı yapılabiliyo tabikii

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun eğer aldıysan artık profilindeki arabam yok yerinide değiştirsin kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle fotoğraflarını görmek isteriz üye otomobilleri bölümünde

cengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
henüz almadım. ancak kredi işlemleri p.tesi baslıcak ancak bu arada ben yarın bir otopazarı daha yapacağım. 21 e falan megane II HB bulursam vazgeçebilirim.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alınacak bir otomobil 4 kapısı bukadar şık duran cok nadir model var

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megane II hb lerden bi arkadaşımda vardı. boyu yaklaşık seninki kadar ve sürücüye kullanımda darlıktan dolayı sıkıntı yarattığını söylemişti. dıştan da belli ediyo zati. bence bunu kontrol et derim.