Aracınız Ne kadar yakıyor?

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megane alma hayal kırıklığına uğrarsın, ben bindiğim taksicilere soruyorum adamlar bi başlıyolar arabanın eksiklerini anlatmaya susmuyolar, en öemli roblemi yol tutuşu virajlarda çok kontrolsüzmüş, bi ark. bu yüzden aracını yetkili servise götürömüş ve "bu arabaya güvenipte sakın virajlara hızlı girme" demişler...

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
megane 2 deki malzeme kalitesiyle astranınki arasında dağlar kadar fark var,ayrıca o taksici olayına bende katılıyorum bende bi keresinde sormuştum motor dışında hiç bişeyden memnun değilim demişti,ayrıca yol tutuşu konusunda bu segmentte focus 1 ,astra 2 dir diğerleri yaramaz...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yoltutuşu olayına bende katılıyorum internetten kazalı araçlara bakıyorum genelde megan II ler taklalı demek ki yol tutuşu iyi değilmiş arabanın ayrıca bin kullan ondan sonra karar ver ön konsolu bence hiç yaramaz arabanın ayrıca ön çamurlukları filan plastik bi döşemeleri güzel bence bide açılır tavanı zaten bi fransız malı bi alman malını ne kadar tutar ayrıca alacağın araba güvenlik ve sağlamlık olarak piyasadaki araçlardan çok üstün yaşam kabini dedikleri (arabanın içi) çok sağlam

dasdaff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az yaksın diyenler ne kadar cok ivme o kadar cok yakıt harcaması bu yuzden kalkıslarda yuklu bi kamyon gibi kalkın bi depoyla bole yapın farkı gorursunuz

PLEASURE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım o kasaya o motor biraz güçsüz geldiğinden azda bassan fzla yakar.. ama daima devirli kullanırsan absorbe edersin.. yani devrini tuttur.. ben 2000-3000 devir arası geziorum ve maşallahı var. aşagı düşme gerekmedikçe fazla düşük yada yüksek vites te kullananma...

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
mdellal' Alıntı:
Benim Astra (1.6)daha önceleri benzinde iken ş.içi 300 ytl nin altına hiç inmedi.Yaklaşık 1 yıldır sıralı dedikleri lpg sistemini kullanıyorum.Şu anda ş.içi 150-160 civarı yakıyo.Manisa da 1.430 ytl ve biraz devirli kullanıyorum(3000 d/d den aşşa vites değiştirmem)
Bu yakıt değerleri çok değil mi sizce???

yani devirliden kastın 4000 üzeriyse devamlı olarak 150-160 normal ama 3000 civarından vites değiştiriyorsan fazlada dur kalk yapmıyorsan 140 dan fazla yakmaması lazım,en sağlıklı çözüm lpg nin beyini laptop a bağlat oradaki ekranda giren ve çıkan gaz değerleri var orda bi sorun yoksa normaldir zaten söylerler ama montaj yaptırdığın yere gitki extradan para verme o laptop a bağlatma olayına...

cengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçtan kaza ve değişen parçaları yüzünden vazgeçtim. bugun otopazarında bulduğum çok temiz 2005 peugeot 206 xt yi yarın alıyorum.