Aracınız Ne kadar yakıyor?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
benim araba ucuyo valla 4000 devir altına düşmem bi depo benzin iki gün gidiyo yaw 450 km yol yapıyo ben bişiy anlamadım bu istanbulda trafik yogun olmasa belki ama durkalk o sitresle gaza bas biraz hız yapayım motor salak olmasın diye dedimmi tamam devir göstergesine parelel çalışıyo sanki benzin göstergesi ne opelmiş be lanet olsun arabamı seviyorum ama ne derdi bitiyo nede benzin yetiyo lpg taktırsam diyom brc 1.800 ytl 300 peşin gerisi 10 ay vade ne dersiniz yoksa böyle olmayacak ben çok yol yapıyom lpg de tereddütüm var taktıran varsa memnuniyet nedir bilmek isterim

sen öyle kullanırsan 1depo 450km normal yane sonuçta en üst dewirlerde gidiosun araba ne yapsın yaws daha az yakmak istiosan olabildiince az yawaşlat arabayı.astra1,4 sürekli diorum tam yüklenirsen 15litreyi buluyor 100kmde.sıralı lpg takanlar çok memnun yalnz kapalı otoparklara giriş yasak, ikinci el değeri de düşüo bir miktar we dışarıdan o uzantısı war onlar da dıştan görüntüyü bozuyor.perform fark ettirmiyor diyorlar.ara sıra arıza ışığı yanıyormuş ama o da normalmiş ir sorun yaratmıormuş...

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
aslında geçenlerde oto pazarına gittim de sıralı sistem 2,0 motoru olan arabalarda bir + gibi lanse ediliyor yani üstüne bi 500 ytl daha koyuyorlar o fiyat düşüren lpg ler eski sistem olanlar ki zaten onlarda gerçekten performans düşüyor fakat sıralı bambaşka ,bi eksi yanı işte devilking in de dediği gibi kapalı yerler muhabbeti ama 2 sene sonra o da kalkar teknolojisi ilerlei çünkü bu sistemin..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar duzgun kullanmak cok önemlı dun avanosa gıttım 60 km ortalamayıda sıfırlamıstım ortalamam kaç oldu dersınız?? 4,6 litre!!! hiç birsey degıl bu hemde benım aracım otomatık vıtes emınım manuelde bu ortalamayı tutturamazdım.. hızımda 85 i diüşmedim 115 i geçmedim zaten radar vardı

Y

yusufbolen

Bilgi Girilmemiş
bnm 2005 corsa cdti da 100 km. de 4,9 lt. yakıyo

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 vectra varken sehir içi 12 litre civarında yakıyordu, ş.dışı ne kadardı hatırlamıyorum. şimdiki otomatik vites civic; ş.içi en fazla 8.5-9 lt. ş.dışı 5.5-6 lt civarı yakıyor.

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
93 model astra
şehir içi lpg = 12 lt 170 ykr
uzun yol lpg = 10 lt 145 ykr
yakıyor

caycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
98 vectra varken sehir içi 12 litre civarında yakıyordu, ş.dışı ne kadardı hatırlamıyorum. şimdiki otomatik vites civic; ş.içi en fazla 8.5-9 lt. ş.dışı 5.5-6 lt civarı yakıyor.

Max
hangi model kaç motor civic'in?

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim astra yazın 7.5 -8 arası yakarken şimdi 9 lara dayandı soğuktanmıdır trafiktenmidir anlamadım?