astra 1.3 sabahları zor çalişmaya başladı

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
bkaraman' Alıntı:
2004 cdti var bir haftadan beri araba yatıyor dün sabah çalıştırdım bir marşta zorlanmadan aldı akülerinizede baktırın ondanda kaynaklanıyor olabilir soğuk hava şartları aküleride etkiler
+ 98765 :good:

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.hani abs lambası sönünce marşa basıyoruz ya.özellikle ankara gibi soğuk yerlerde sabahları üç defa kontağı açıp abs lambası sönene kadar bekleyin.

Ben hiç onu önemsemiyorum ya.Işığı beklemeden çalışitırsak ne zararı oluyo...?İlla ışık sönsün diye beklicez mi?:confused:

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçların birde gaz kelebek boğazlarını temizleyelim.sen tuzladaysan erpaşa gelirsin.bi kontrol edelim.

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi dizel arabalarda kelebek boğazı olcanı zannetmiyorum...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozaman ben tulumu cıkarıp işi bırakayım.senelerdir bu işi öğrenememişiz demek

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşaallah Maşaallah benim canavar bu aksarayın buz gibi ayazlarında bi basışta alıyor. Darısı dostların başına

GURBAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALBATROS_09' Alıntı:
.hani abs lambası sönünce marşa basıyoruz ya.özellikle ankara gibi soğuk yerlerde sabahları üç defa kontağı açıp abs lambası sönene kadar bekleyin.

Ben hiç onu önemsemiyorum ya.Işığı beklemeden çalışitırsak ne zararı oluyo...?İlla ışık sönsün diye beklicez mi?:confused:

Benim arabam lpg li ama ilk çalışması benzinle.Bu güne kadar hiç sorun yaşamadım.Tek seferde çalışıyor.Soruna gelince; benim bildiğim kadarıyla abs lambasının sönmesini beklemek en sağlıklısıymış.Ben de elin yalancısıyım.Neden dersen çok düşük ihtimalle de olsa abs lambası sönemeden marşa bastığında abs devre dışı kalabiliyormuş olası kazalarda.Belki de benim gözümü korkutmak için söylenmiştir bilemiyorum.Gene de işi sağlama almakta yarar var.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
3 sn bekleyip ışıkların sönmesini beklemek en sağlıklısı ...