Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

erseri1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

REİS38 link' Alıntı:
birde by sigorta olayı ne oluyormuş ve hangi durumlarda karşılıyormuş olayın LPG den kaynaklandığını kim teyit ediyormuş teyit eden servisse sorun yok zaten her bahane LPG ye bulunacaktır araçta :) biliyorsanız bilgi vermeniz dileğiyle,,,
sizin deyiminizle by sigorta adından belli zaten sigorta..olayın lpgden kaynaklanması lpg kiti taktırmamız ve yakıt olarak lpg kullanmamız olabilirmi :) lpg dönüşümünden sonra motor elbette garantiden çıkıyor ancak bizim araçlarda lpg nin zarar verebilecegi unsur sübaplar biliyorsunuz,onuda prins 4000 tl ye kadar masrafını karşılıyor..ayrıca yıllarca lpg li araç kullandım ve bu yüzden servise bile gitmedim,araca hiçbir zarar vermedi lpg..yazdıklarım siz aydınlattımı bilmiyorum reis38..yok derseniz tekrar sorun..saygılar..

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serseri1970 link' Alıntı:
sizin deyiminizle by sigorta adından belli zaten sigorta..olayın lpgden kaynaklanması lpg kiti taktırmamız ve yakıt olarak lpg kullanmamız olabilirmi :) lpg dönüşümünden sonra motor elbette garantiden çıkıyor ancak bizim araçlarda lpg nin zarar verebilecegi unsur sübaplar biliyorsunuz,onuda prins 4000 tl ye kadar masrafını karşılıyor..ayrıca yıllarca lpg li araç kullandım ve bu yüzden servise bile gitmedim,araca hiçbir zarar vermedi lpg..yazdıklarım siz aydınlattımı bilmiyorum reis38..yok derseniz tekrar sorun..saygılar..

benim aracımda lpg li lpg yönünde sıkıntım yok inşallah olmaz ama sübaplarda erime oldu bunun lpg den kaynaklandığını kim tespit ediyor servis mi yoksa lpg takan yermi bunu öğrenmek istemiştim.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun sorunsuz kullanırsınız insallah..
Deneyimlerinizi bekliyoruz.Lpg taktırıpta kaybolanlardan olmayın  cooll

erseri1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38 link' Alıntı:
benim aracımda lpg li lpg yönünde sıkıntım yok inşallah olmaz ama sübaplarda erime oldu bunun lpg den kaynaklandığını kim tespit ediyor servis mi yoksa lpg takan yermi bunu öğrenmek istemiştim.
Reis38 kardeş;öncelikle inşallah o durumu yaşamayız ama olursa ne yapmalı..diyelimki sübaplarda sorun oldu yada başka bir durum sözkonusu,bunu dışardan bakarak görmek mümkünmü bence degil..öncelikle aracı ilk götürmemiz gereken yer bence opel servis..ha orada sorun tespit edilir öncelikle,sübapta yada herneydeyse onu söyleyecek olanda opel servistir..arızaya sebep ne konusu bence arıza tespitinden sonra ele alınacak bir mevzu..sebep lpgden kaynaklı ise durum kiti takan servise intikal eder ve gereken neyse yapılır diye düşünüyorum..

erseri1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Hayırlı olsun sorunsuz kullanırsınız insallah..
Deneyimlerinizi bekliyoruz.Lpg taktırıpta kaybolanlardan olmayın  cooll
temenniniz için teşekkür ederim tegmenim..ama lpg taktırıp kaybolan degilde,az yakan yer uçagının keyfini sürüyor olabilirim :)..şaka bir yana elimden geldigince burada sadece lpg konusunda degil,astrayla alakalı her konuda tecrübelerimi ve tespitlerimi paylaşmaya çalışacagım..saygılar..

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lpg donusumunuz hayırlı olsun,inşaallah uzun km ler sorunsuz arızasız kullanırsınız.
guncel lpg yakıt tüketiminz hakkında bilgi verirmisiniz.
Birde arac lpg ye gectiginde enjektor sesi nasıl?Bi arkadasımın insigniasını inceledigimde ciddi farkedilir enjektor sesi mevcuttu cıkcıkıcıkcıkı diye :) bu arada onun kiti landirenzo idi

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4T lerde motor sesi zaten mevcut.fazla koymaz insana  general_HAHA

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38 link' Alıntı:
geçmiş olsun.sübap erimesi lpg yüzünden oluyor bildiğim kadarıyla.sonuç aldınız mı?

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Guncel,takip steeringwheel