Astra HB 1.6 mı yoksa 1.3 CDTİ mi?

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baturalpalp' Alıntı:

cok eski bir konu fakat dikkatimi cekti arkadasın koydugu resim ve kendi arabası rengine kadar aynı :) fakat ön konsolda benim cdplayer in altında 4 yönlü tuş yok?:confused: bi kaç yerde daha dikkatimi cekti??

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HSG' Alıntı:
cok eski bir konu fakat dikkatimi cekti arkadasın koydugu resim ve kendi arabası rengine kadar aynı :) fakat ön konsolda benim cdplayer in altında 4 yönlü tuş yok?:confused: bi kaç yerde daha dikkatimi cekti??

radyo kanal ayarlamayı, diğer ayarları, parça-album atlamayı, bc menüsünde seçimi neyle yapıyorsun o tuş yoksa ? ? ? bi fotoğraf varsa koyarmısın bende merak ettim şimdi...

erdem921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 al performans acisindan bakarsan bilmemde mantikli dusununce 1.3 daha ideal gunumuz sartlarinda.Bendede 1.3 var kalkislar haric araba baya serii(zaten butun dizel ler kalkista agirdir biraz).Hafif yokusta otobanda 200 gordum. tavsiye ederim

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra da 1.3 diesel hantal kalıyor.1.6 benzinli bile dik yokuşta klima açık iken çok zor kalkıyorsun 1.3 ile kl,mayı kapatsan bile(araç ddevrini alana kadar )yokuşta kalırsın diyorum.aarkadaşlar dizel 180 den sonra bi tökezleme hissettiklerini söylüyorlar aksine benzinlide 180 den sonra araç daha bi yapışıyor ...bas diyor :D (trafiğe kapalı alan):D

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle 1.3 al

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) kusurabakmayın topic i yeniden canlandırdım :):) sanırım konuyu açan arkadaş coktan araba almış.. ben sadece astralardaki ön konsolla alakalı bişey sormuştum

:kop::kop::kop::kop:

menza22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tarihbilimi' Alıntı:
bana acilen yeni astranın gece iç görünümü lazım, varsa elinizde resim yollar mısınız akadaşlar.çok önemli ekim ayında astra alıcam ama focusla arasında kararsızım bana yardımcı olun lütfen...
kesinlikle astra.. focus ne yaaa astranın yanında!!!!

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE' Alıntı:
radyo kanal ayarlamayı, diğer ayarları, parça-album atlamayı, bc menüsünde seçimi neyle yapıyorsun o tuş yoksa ? ? ? bi fotoğraf varsa koyarmısın bende merak ettim şimdi...
simdilik bu var.. radyo ayarlaması degil bass tribble falan sanırım aşagı dogru.. iki resimdeki okla gösterdigim yere dikkatlice bakın..

dscn295411lm0.jpg

onkonsolxk9.jpg