Benzine zam pompaladılar yeniden, hamdolsun iyiyiz...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
benzini pahalı...araba alsan yolu yok...yolu olsa araba alamazsız vergisinden...araba alsan binemezsin derdinden...lpg zaten yarısı basma bir yeşil görüyosun birde kırmızı ne biçim ülke haline geldik ey Allahım kurtar bizii....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi Kemal Abimize neden haksızlık ediyorsun adam bizim için kendini paralıyor,neresinden ne vergi uyduracağını şaşırıyor çünki daha sonra onlar bize bozuk yol,kesik ve pahalı su,elektrik,kazık doğalgaz yatırımları,köprülerin altından gecemeyen çift katlı otobüsler gibi faydalı hizmetler için geri dönecek hem vergilendirilmiş kazanç da kutsaldır bizi en iyi kutsayan da Kemal Unakıtan hakkını yemeyelim...
Cengiz satırlarını okuyunca gerçekleri göremediğim için kendimden utandım. Adam vatandaşımı nasıl daha iyi severim diye düşünmekten sağlığından olmuş, ben ise acımasız zalimce satırlar yazarak kantarın topuzunu fazla kaçırıp adama haksızlık etmişim. Kendimden utanıyorum.:) Bundan sonra ben de sana tam destek vermek için arkandayım Kemal abim.:D Yürü be kim tutar seni.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz satırlarını okuyunca gerçekleri göremediğim için kendimden utandım. Adam vatandaşımı nasıl daha iyi severim diye düşünmekten sağlığından olmuş, ben ise acımasız zalimce satırlar yazarak kantarın topuzunu fazla kaçırıp adama haksızlık etmişim. Kendimden utanıyorum.:) Bundan sonra ben de sana tam destek vermek için arkandayım Kemal abim.:D Yürü be kim tutar seni.
tamamdır abi yani bir küçüğün olarak doğru yolu bulabilmeni sağladıysam ne mutlu bana, gerçi haddimiz değil ama sadece bu konu için kendimi ifade edebilmişim,fikirlerinde değişiklik sağlayabilmişim ne mutlu bana :)hamdolsun ,çok şükür YA RABBİM

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cengiz'im hamdolsun sayende doğru yolu buldum. Mutluluktan uçuyorum :).

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah'tan arabayı satmışım ne benzin ne yıkama ne trafik derdi:D:D