Bor Esaslı Motor Yağ Katkısı İşe Yarar Mı?

ibocompany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dedikodumu gerçekmi bu olay ya

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Kullanan birini tanıyorum ve memnun kalmadığını söylemişti ...

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
ee arkadaslar sanirim türkiye isleyemiyor boru nerden geliyor o zaman tr ye almanyadan mi yoksa fransadanmi

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böyle önemli bir konuda neden ilgi bu kadar az anlamadım doğrusu. İnsanlar 30 ykr olan yakıt masrafını 20 ykr a düşürmekten neden kaçarki :D ???

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendim kullanmıyorum, ama bu yağ katkısını kullanan arkadaşlarım var, hepsinin de söylediği ortak şey: "Motorun gürültüsü, varsa sallantısı azaldı, ama yakıt tüketimi aynı"

F

fozgirgin

Bilgi Girilmemiş
opel alırken kullanırken dikkat

sayın arkadaşlar aracım opel 1997 cd vectra yetkili servisin önerdiği yağı kullandım bir müddet daha sonra motor silk 'i kullandım aradaki fark mükemmel açık söylemek gerekirse uzun gitmiyor ama mutlaka ilave gerektiriyor
çünki ben kullanıcıyım araştırarak iş yaparım ama kullandıktan sonra lütfen dürüstçe ön yargısız yazsınlarki herkes değerlendirmeyi ona göre yapsın herkese başarılar ayrıca lpg takanlara üzülüyorum mükemmel arabayı mahvediyorlar lpg li araç almayın bir kaç boya gitmiş önemli değil önemli olan şase.motor ve lpg problemleri yandan arkadan vuruklar önemli değil bu sözlerim gerçek binicilere gerçekte mükemmel bir araba birde yedek parçası pahalı diyenlere inanmayın işi iyice abartıyorlar fiyatlar çok uygun
inananın bizim yerli arabalardan daha ucuz bazı simsarlar abarttıkça abartıyorlar örnek vereyim orjinal dekleri amortisor fiyatları ankarada bana 650 ytldediler bazıları 500'e indi ben izmirden çiftini 64 milyona getirtim tamamen orjinal parçasını pahalı diyenler fırsatçı olup onlara inanmayın derim takdiri size bırakıyorum

menecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesaj attım sıtelerıne baklaım cevap gelıcekmı ıstanbulda montaj ve bor sıvısı temını konusnda yer gostermlerını ıstedım
sızden rıcam aslında yapılan montajı ozellıkle manıfolttakı baglantısını resımlıyebılsenız montajıkendım yapabılcegımı dusunuyorum
tahmınım lpg lı araclar ıcın 30 ytl ye taktıkları subapyaglama sıstemıne benzıyor
mantık cok basıt
hava emme esnasında ılave bıdondan azar azar yag emme seklındeydı
bunu bor ıcınde kullanabılrım sanırım
yarınıda 2000km de 5 lıtreyı tuketecek sekılde yaparsam sorun olmuycanı dusunuyorum
tek sorun manıfoltta nereden ne sekılde baglantı yapmıs bunu gorursem denemeyı ıstıyorum

extreme1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bor yakıtı ve sonuç

selam arkadaşlar
2003 model vectra elegance 1,6 arabam va. Sürekli performansından ve yakıtından şikayet ediyordum.Bir arkadaşım bana BOR katkılı yakıt sistemi taktır ve bu problemlerini unut dediler..Bende ilgilileri bulup taktırdım.Bana söylenen yakıtta %40 %50 gibi performanstada %35 civarında artış aolacağı söylendi. bugün taktırdım ve evet performansta serilik kazandı araba ama yakıt için henüz eken bişey söylemek.Deneyip görücez.

paylaşmak istedim sizinle..saygılar :pon: :alkis: