Bor Esaslı Motor Yağ Katkısı İşe Yarar Mı?

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gdonmez77' Alıntı:
arkadaşlar taktırdığım yerin adresi www.mercanotomotiv.com Bu adamlar 2000 senesinden beri patentli olarak bu sistemi enjeksiyonlu ve benzinli her türlü araca takıyorlar. İzmirdeyseniz, firma merkezinden bizzat bilgi alabilirsiniz.
Benim ve birçok arkadaşımın kullandığı bir sistemdir, ve aslında baya yaygındır. ama nedense insanlar bu tip şeyleri TV den reklamını falan görmeden "yaygın" olarak kabul etmiyorlar. Şöyle diyim: ilk taktırdığımda 3. sanayideki ustam arabanın kaputunun altında görünce şunu dedi: "aa, sen de mi taktırdın? Bizim müşterilerin bi sürüsünde görüyoruz, ama her araçta aynı performansı sergilemiyor" dedi. Yani aslında en azından İzmir de yaygın, ama insanlar bunu paylaşmıyor. Performans farkı derkende şunu söyliyim, Opellerde genelde şehir içi %20 tasarrufu yakalıyor, ama esnaf arkadaşım VW Bora ya taktı, %10 falan düşürdü. Her markada aynı oran yok yani.
Not: Bu bir reklam değildir! kendi kullanımımla ilgili bir paylaşımdır.

Şimdi siteye de baktım. Anladığım kadarıyla.... şimdi parça montajı var( aynı tüpe çevirme gibi,parça falan ekleniyo herhalde), bi de galiba başka bi yakıt falan da var, o parça montajı yakıtı başka yerden almak için mi yapılıyor. Walla siteden de okuyun ama bişiy anlaşılmıyo.

Bi de %10-%20 yakıt tasarrufundan bahsediliyor. Zaten bu tasarruf piyasada satılan ve bir katkı yağı olan" NNT BOR POWER"den sağlanabiliyor. Hme de çok basit yağın içine dök ve kullan. Montaj falan da yapmaya gerek yok.:hıh:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katkı maddesini duymuştum ama parça takımı yeni duyuyorum.. %20 büyük bi deger allaallah ilk defa duyuyorum

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chatin' Alıntı:
NNT BOR POWER ı kullanan varmı aramızda?

Ewet ben kullanıyorum. Bizim 92 torosda deneme maksatlı kullanıyorum. Şu ana kadar 200 km falan oldu. Etkisini anlamak için 1000 km falan yapmak lazım. Şimdi yalan söylemeyim ama herrhangi bir kötülüğünü de görmedim iyiliğini de. Beklemedeyim. Arabanın bor power den önce yaktığı yakıt belli, herşeyini not aldım. Beklemedeyim. Diğer konularda da değindiğim gibi sonuçlarını yine bu forumda açıklayacağım. Niye toros'a koydum da opel'e koymadım ? Giderse toros gitsin(gidecek bişey yok ama, güvenemedim doğrusu);)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:
Ewet ben kullanıyorum. Bizim 92 torosda deneme maksatlı kullanıyorum. Şu ana kadar 200 km falan oldu. Etkisini anlamak için 1000 km falan yapmak lazım. Şimdi yalan söylemeyim ama herrhangi bir kötülüğünü de görmedim iyiliğini de. Beklemedeyim. Arabanın bor power den önce yaktığı yakıt belli, herşeyini not aldım. Beklemedeyim. Diğer konularda da değindiğim gibi sonuçlarını yine bu forumda açıklayacağım. Niye toros'a koydum da opel'e koymadım ? Giderse toros gitsin(gidecek bişey yok ama, güvenemedim doğrusu);)
sonucunu bekliyoruz. Birde opele konulabilirmi bilgisi olan arkadaşların paylaşımını bekliyorz.Selamlar.:pon:

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konuyu dağıtmasak arkadaşımız ne sormuş konu nereye gidiyor. benim arkadaşım renault clio otomatikte kullanıyor % 10 tasarruf sağladığını söyledi şehiriçi kullanımda. nnt bor power a gelince ben kullandım yakıt ekonomsinden eser yok ama motor sesini azaltıyorç

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sismik' Alıntı:
arkadaşlar konuyu dağıtmasak arkadaşımız ne sormuş konu nereye gidiyor. benim arkadaşım renault clio otomatikte kullanıyor % 10 tasarruf sağladığını söyledi şehiriçi kullanımda. nnt bor power a gelince ben kullandım yakıt ekonomsinden eser yok ama motor sesini azaltıyorç
:eek: nnt bor power in sonucu alınmıştır .Teşekkürler arkadaşım.:good:

demiray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bor geleceğin yakıtı ve ama şimdiden tavsiye etmem lpg çıktıgı ilk zamanları düşünün bide şimdi bakın o yüzden beklemekte fayda var diye düşünüyorum