EKO 66 Tasarruf Cihazı

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelim.nette kullanan yokmu acaba bu parçayı....

Sakaryalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dun Benim Arabama Reklam Koymuşlar Camina.burada Isim Verildi Diye Yaziyorum Cihazin Adi Super Economy Adreside Ekonomicihazi Yazinca çikiyor Goglede.gelip Takiyorlar 1800 Cc Motora Kadar Fiyat 1oo Lira.gayet Uygun Bir Fiyat.denemeye Değermi Acaba??kullananlar Ve Taktiranlar Varsa Yorumlarlarmi Lutfen!!!

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
1250ytl Kim Takacan Onu Ben Kullandim Diyecek Arabam Yari Yariya Yakiyor Diyecek Yok Oyle Bisey :d :d

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek yüksek fiyat çekiyorlar var bu işte bi iş ya büyük soygun oluyor yada gerçekten işe yarıyor hem yüzde yüz yakıt ekonomisi demiyorlar yüzde 25 diyorlar valla ben bile kararsız kaldıysam billmiyorum :S.S

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar ben kayseri bölge bayiliğini almayı düşünüorum ama yorumları okudukca kararsız kalıyorum

asustek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanan müşterilerin yazdığı yazılar var.
http://www.eko66.com/eko66/tr/05/default.asp
tel ve mail veren bazı kişilerle görüştüm arkadaşlar çok memnun.
ödemelerimi biraz daha düzelteyim %20 nin üzerini garanti ederlerse taktıracağım. arabam şehir içi 7,5 lt. tüketiyor. eğer 6,2 lt. yi garanti ederlerse taktıracağım.
yılda ortalam 10.000 km. yol yapıyorum (%95 şehir içi)
yılda 750 lt. benzin yapıyor.
litre fiyatı 3.45 (civarı)
750 X 3.45 = 2587 ytl yapıyor. (vaybe yaktığımız paraya bak)

dediğim gibi %6.2 garanti olursa
10.000 km. de 620 lt. yapar.
620 X 3.45 = 2140 ytl.

beni 1 yılda amorti ediyor gibi görülüyor.
+ benzin fiyatları malum hep çıkışta.
+ fazladan gezdim dolaştım derken 15.000 olduğunu düşünüyorum da.

sanki satış elemanı gibi oldu ama bunlar benim şahsi düşüncelerimdir.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihaz işe yarıyordur kanımca... ancak fiyatının pahalı olması da su goturmez bir gerçek... daha iyi bir yanma sağlıyorsa kontrolsüz bir yanmaya da sebep olabilir bel ki... amaç sadece yakıt tasarrufu değil aynı zamanda motor parçalarının korunması olduğunu düşünürsek bi taraftan yaparken başka bir taraftan yıkmasın bu cihaz diye düşünmeden edemiyorum... mıknatısla çalışan bir sistemi var deniyor ama zaten magnatech diye yağ teknolojisi zaten keşfedilmiş bir olay... bununla paralellik gösteren bir işlevi var ise zaten işe yaradığı biraz ortaya çıkıyor... ama üreticinin motor hacmine göre vermiş olduğu fiyat listesi biraz da işin içinde bayağı bir rant döndüğünü kanıtlıyor... uafk motorlu araçların yakıt tasarrufunun yüzdesi aynı oalbilir ama toplam miktar fazla değişmediği için talep oluşturabilmek amacı ile bu basamaklı fiyat politikasına başlamış... eminim zamanla ucuzlayacaktır... hem madem tr de kalacak bir paten üzerinde ısrar ediyor vatanına milletine daha uygun fiyatla versin ihraç ettiği ülkelere farklı... benzine verirken fakirleyen millet ona çalışınca fakirlemeyecek mi... vergi derseniz yakıttan devlet zaten vergi alıyor onun için ne kadar çok yakıt o kadar çok vergi felsefesi devletimizin daha çok işine gelir... bekleyelim de ucuzlasın ne de olsa hybrid modeller çıkıyor piyasaya mutlaka o araçların da fiyatları ucuzlayacak ve bu ekoyak da ister istemez ucuzlayacak...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumumuzda bu parçayı kullanan hiçbir üyemiz yokmu acaba ? varsa bi zahmet yazabilirmi gerçekleri?

murarmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadar tasarruf sağlayan bir makina olsa otomobil firmalarındaki muhendislerde araçları cazip hale getirmek için böyle bir sistemi düşünürlerdi.hem böyle cihazları taktırdıktan sonra insanlar daha sakin otomobil kullandıklarından vede pskolojik rahatlama açısından az yaktğını düşnüyolar.

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizelede takılır mı acaba? bende gözlüyorum bu konuyu ama şu anda düşünmüyorum. hele bir olgunlaşsın bakalım.