El freniyle dönmek isterken..

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah akıl fikir versin bunlara ya kendi canına değilde başkasının canına zarar verseydi nolcaktı değcekmiydi artislik taslayım derken bi kişinin canına kast etmeye. Özellikle 2. videodaki makas olayı arabada kız var diye kendince bişeyler kanıtlamaya çalışmış ama neyi kanıyladı?

2 dakikalık heycan uğruna ya bi kaza olsaydı ve o arabanın içindekilere bişey olsaydı hesabını nasıl verecekti. Özellikle kırmızı ışıklarda denk geliyorum yanında kız arkadaşı olan bazı kişiler hemen gaz pedalına asılıp arabayı kalkalım gibisinden hareketler yapıyorlar. 1 2 ay öncesine kadar yine karşılaştık böyle bi durumla ve arkadaşım dayanamayıp kalktı sonuç tipo eski kasa doğana yenildi ve tipocu arkadaş rezil oldu kız arkadaşına...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cem harbi yeter

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maltepe dragosdakı S vırajını bılen bılır normal gırıldııgınde 80 cıvarı bır hızla arabanın kayma ıhtımalı vardır adamlar bırde el frenı cekmısler tebrıkler

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlkine diyecek bir şey yok olay meydanda zaten. İkinci videodaki de kendini bir şey başarıyor zannediyor. Palio nun şoförü aynadan görüp gaza asılıp kaçmasaydı görürdüm ben onu "yutubi" de Daha bir kelimeyi nasıl telaffuz edeceğini bilmiyor. Kör cahil herkesin ayağının altında gaz pedalı var herkesin arabası 150 160 lara çıkıyor herkes direksiyonla arabaya yön verebiliyor. Ortada bir yetenek yok ayrıca diyelim ki makas atmak iyi şoförlük iyi şoför olsa sola girdiğinde tehlike olacağını sezer sağa girerdi.