Hızlı sürmeyi sevenler ve Makasçılar

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
surat felakettir doğru diyorsunuz bence bu konuda tartışmaya gerek yok yavaş gıdıyorsan sağ şerittee hızlı gıdıyorsan sol şeritte anlatabildiysem ne mutlu bana..

emirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34DY9390' Alıntı:
sayın moderatör bey bu boşluk meselesini bi göz dağı bi kibirlenme olarak algıladım bu konuda sizi başka bi moderatör uyarırmı bilemem ama o boşlukta kim olursa olsun fark yapmaz inşallah bi gün trafikte denk geliriz o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlarsın tabi plakayı okuyabilirsen

ben sana aracın arkadan bi fotosunu gönderiyim belki aklında kalır!!!

BIR MUSIBET BIN NASIHATTEN IYIDIR
SEN DAHA ADAMINA RASTLAMAMISSIN OYLE GOZUKUYO MODERATORE KESINLIKLE KATILIYORUM.INSALLAH O DEDIGIN BOSLUKLARDA BANADA RASTLARSIN,OZAMAN GORURSUN BAKALIM NE AKDAR BECERIKLISIN YADA NE KADAR AKILLI BI SOFORSUN;;;;

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa konu iyice tatsızlaşmaya başladı bakın ben normalde yapı olarak sakin kullanırım ama sagındakinin o anda ne yapacagını bilemezsin keşke bilsen onunda sagına soluna baktıgınında ona göre kullansan o yüzden normalde karşımdakine güvenmediğim için sakin kontrollü kullanırım.

Haa bende hızı severim ama ne zaman biliyormusunuz abimle 2 araba bir yere giderken genellikle gece giderizz istanbula kayseriye bursaya filan o zaman abimle kapısırız cünkü onun dikkatli oldugunu coook iyi biliyorum ve güveniyorum, güvencim tam oldugu için istersem makas atarım ister sıkıstırırım ama biliyorum bir dengesizlik yapmayacagını ama dediğim gibi acamiler var trafikte onlara güvenemiyorum heycanlansa paaat diye bi kırsa ssagına korkup haşat oluruz haşat hem hayatımız hem arabamız:D

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler çok uzadı artık bu konu,anlaşmaya varma durumu söz konusu değil zaten.Tmam artık yeter bu kadar.Yapan yapsın,basan bassın,bana trafikte yanlış yapanları ben nacizene olarak çok enteresan şekilde uyarıyorum arabayla.Uyarının arkasından eğer o arkadaştan yine tepki gelirse,bu sefer sağa yanaşıp el freni çekmeyle başlayan bir süreç geliyo.İşte burası zevkli zaten.Hızın zevkli yanı bu işte,ama zevki alan hızlı giden değil işte.Kum torbasına para vermememin tek sebebi bu arkadaşlar yaa,polis molis hikaye,bu anlamda yargıç da sensin hakim de sensin kardeşim,hak edene sonuna kadar...BIRAKINIZ YAPSINLAR;BIRAKINIZ ETSİNLER...

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
gazlayalım,drift yapalım,slalom yapalım ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeee:pistte tabikide :)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu fıkrayla bitirelim istedim bu konuyu
adı hidayet ama makascı diye degiştire bilirizz
:D
OTOBÜS SOFÖRÜ HIDAYET...!!!
HIDAYET ÖLÜNCE CENNETIN KAPISINDA KUYRUGA GIRER.HEMEN ÖNÜNDE BEKLEYEN
ADAM BIR PAPAZDIR.KAPIDA BIR MELEK BEKLEMEKTEDIR .MELEK PEDERE SORAR ;
- HIÇ GÜNAHIN VAR MI ? >
PEDER ;
- AZIZ MELEK BEN RAHIPTIM , TÜM HAYATIM BOYUNCA TANRIMA DUA ETTIM,
KARIMA VE ÇOCUKLARIMA SADIK KALDIM , INSANLARA VE HAYVANLARA HEP YARDIM
ETTIM.
MELEK;
- ÇOK IYI BUNLARI BILIYORDUK ZATEN AL SANA CENNETIN GÜMÜS ANAHTARI...
DER VE SONRA HIDAYET 'E DÖNER ;
- SENIN HIÇ GÜNAHIN VAR MI HIDAYET ? HIDAYET;
- BEN DE HER ZAMAN HAYVANLARA VE INSANLARA IYILIK YAPARDIM, TANRIYA ÇOK
DUA ETMEDIM AÇIKÇASI, INANCIM DA ZAYIFTI VE BIR DE GÜNAHIM VARDI, ÇOK
SERT VE HIZLI OTOBÜS KULLANIRDIM MELEK HIDAYET 'E DÖNER VE ;
- BUNU DA BILIYORUZ . ÇOK IYI AL SANA CENNETIN ALTIN ANAHTARI...
PEDER BU OLAYA SINIRLENIR;
- BEN HAYATIMI TANRIYA ADAMISIM SIZ DE GIDIP BU ADAMI CENNETTE BENDEN
ÜSTÜN TUTUYORSUNUZ, HAKSIZLIK DEGIL MI?

MELEK GÜLEREK ;

- OGLUM , SEN VAAZ VERIRKEN HERKES UYUYORDU , AMA HIDAYET OTOBÜS KULLANIRKEN HERKEZ DUA EDİYORDU... DER:alkis:

alıntıdır

menza22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Terror_Squad' Alıntı:
ego ve acemilik demissiniz...ben beyaz esya yetkili serivisinde calısıyorum siz bir sabah bir aksam geciyorsnuz sizin icin hızlı gitmek makas atmak ters geleblir ama benim bütün ömrüm o yollarda geciyor...Yani normal gitmeye kalksam ne o cile cekilir nede işler biter...aksama kadar hesap teslim etmem lazım...Digerleri gibi tehlikeli makas atmıyoruz ama genede yapıyoruz işte...
allah uzun ömürler versin kazadan beledan korusun kardeş ama böyle devam edersen sanırım ekmek paranı kazanmana gerek kalmıcak.