insaallah opelim.net üyesi degildir...

epulatli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kimseyi bu durumlara dusurmesin .cok zor ve aci.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle davranan insan; hayatı ve ölümü ,kalanları ve gidenleri ,mutluluğu ve üzüntüyü ,değer görmeyi ve vermeyi ;bildiğini zannedip aslında cahilliğinin gereksiz kibir ,gurur ve bencilliğin ateşiyle kavrulmuş bugüne kadar yaşadığını zannetmiş ve yaşamamış şimdi ise sorgu meleklerinin karşısında veballerin boyunduruğu altında gerçeği anlamaya başlayan ve kendini üstün görüp yanındakinin hayatını almaya kalkan basit bir kuldan başka birşey değildir ama yalnızca onu yaratana değil malesef bencilliğede kul olmuştur .

Allah kimsenin başına vermesin...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kötü olay ALLAH kimsenin başına vermesin bunu

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah bizleri hayırlı insanlarla karşılastırsın...! orada o kurşunu yiyen veya kendine sıkan karrdeşimiz veya bbi yakınımız olabilidi.. ortalık manyak dolu yaw

elbetteee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kimseyi şaşırtmasın olay anında hiç birşey düşünemiyor insan ama yaşasaydı eminim oda pişman olurdu.. Allah taksiratını afetsin..

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kor' Alıntı:
ölüm hiçbir zaman çözüm deildir... yazık etmiş hem kendine hem de kız arkadaşına... neden ne olursa olsun!!!

Koray slm benimde 1.6 2006 opel vectra comfort marka bi aracım var 2006 mayısta aldım aracımda debriyaja bastığımda tık diye bi ses var ses debriyaja bastığımda daha en başta geliyo aracının debriyajını bi kontrol edersen sevinirim iyi dinlemen lazım sesi çünkü küçük ve az gürültülü bi ses diğer sorum ise benim aldığım tarihte 100 bg olarak geçiyodu ama şimdi 1.6twinport 105 bg çok değil benden 1-2 ay sonra oldu bu değişim aradaki fark ne bizimkiyle z16xe olan motor şimdi zx16ep oldu ben 2005 yılında okumuştum yeni çıkan vectraların hepsinin twinport olduğu yazıyodu bilgilendirirsen sevinirim şimdiden teşekkürler