kaza yaptım!!!

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun arkadaşım.öncelikle kazadaki suç oranlarını bilmek lazım ona göre bişey diyebilirim.benimde başıma gelmişti yanyana giderken araç sürttü.suç yarı yarıya verildi.dolayısıyla karşı tarafın trafik sigortası benim hasarın yarını karşıladı.suç tamamen onda olsaydı tamamını karşılıycaktı ok.

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
calibra_06' Alıntı:
geçmiş olsun arkadaşım.öncelikle kazadaki suç oranlarını bilmek lazım ona göre bişey diyebilirim.benimde başıma gelmişti yanyana giderken araç sürttü.suç yarı yarıya verildi.dolayısıyla karşı tarafın trafik sigortası benim hasarın yarını karşıladı.suç tamamen onda olsaydı tamamını karşılıycaktı ok.

peki dostum çok uğraştın mı sigortayla..Bi de prosedür nasıl işliyo biliyomusun??

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musluk85' Alıntı:
arkadaşlar merhaba.Bugün kaza yaptım.Daha kaza raporunu almadım ama kasko yoktu.Trafik sigortası hasarı nasıl karşılıyor biliyomusunuz?Yetkili servis 1,5 milyar masraf çıkardı..Sol çamurluk,sol çamurluk sinyal lambası,davlumbaz ve kapı boyama ve düzeltme..Arabanın fotoğraflarını çekip koyamadım..Adam sol taraftan vurdu...tahmin edebilirsiniz biraz heralde..

Öncelikle geçmiş olsun. eğer park halindeki bir araca vurdu isen suç sende olacağı için trafik sigortası karşı tarafınkini karşılar, senin hasarını karşılamaz.

Suçun sende olduğu durumlarda trafik sigortası senin aracının hasarını karşılamaz.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
suçun yarıdan fazlası diğer araca aitse onun trafik sigortası senin masrafı öder diye biliyorum.Suç sendeyse senin trafik sigortası onu öder ama sana zınnık koklatmaz.

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
volkanx' Alıntı:
suçun yarıdan fazlası diğer araca aitse onun trafik sigortası senin masrafı öder diye biliyorum.Suç sendeyse senin trafik sigortası onu öder ama sana zırnık koklatmaz.
:good:
Geçmiş olsun arkadaşım ...

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun