kaza yaptım!!!

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musluk85' Alıntı:
arkadaşlar merhaba.Bugün kaza yaptım.Daha kaza raporunu almadım ama kasko yoktu.Trafik sigortası hasarı nasıl karşılıyor biliyomusunuz?Yetkili servis 1,5 milyar masraf çıkardı..Sol çamurluk,sol çamurluk sinyal lambası,davlumbaz ve kapı boyama ve düzeltme..Arabanın fotoğraflarını çekip koyamadım..Adam sol taraftan vurdu...tahmin edebilirsiniz biraz heralde..

Çok gecmis olsun arkadasım..
öncelikle yetkili bi servise goturduysen arabayı servis parca fiyatları cok pahalıdır neden dersen opel servisi aldıgı parca fiyatlarına %70 kar koyuyormus yanlıs bilmiyosam eger durumun ona el verisli olmassa parçacı tanıdıklarım var..eger yardıma ihtiyacın olursa pm den bana ulasabilirsin veya baska arkadaslara maksat isin gorulsun..tekrar cok gecmis olsun..

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musluk85' Alıntı:
arkadaşlar merhaba.Bugün kaza yaptım.Daha kaza raporunu almadım ama kasko yoktu.Trafik sigortası hasarı nasıl karşılıyor biliyomusunuz?Yetkili servis 1,5 milyar masraf çıkardı..Sol çamurluk,sol çamurluk sinyal lambası,davlumbaz ve kapı boyama ve düzeltme..Arabanın fotoğraflarını çekip koyamadım..Adam sol taraftan vurdu...tahmin edebilirsiniz biraz heralde..

suçlu karşı taraf ise onun sigortası senin masrafını karşılar.Sendeki suç oranı kadar da senin sigortan ona ödeme yapar.Bende öyle oldu.8 de 3 oranında suç karşı tarafta idi.Bende 8 de 5 suçlu idim.bana masrafımın 8 de 3 kadarını verdiler.ben diger araç için herhangi bir ödemede bulunmadım.Sigorta onaların masrafının tamamını ödedi.Sigorta firmasini hatırlamıyorum ama trafik zorunlu oldugu için sanırım ödeme şartlarıda aynıdır.Geçmiş olsun..

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik sigortası 5-6 bin ytl ye kadar ödüyor galiba poliçede yazması lazım ..

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar.Bugün kaza raporunu aldım..8 de 8 karşı taraf suçlu.Servise bıraktım arabayı..Servise önce ben ödeme yapcam daha sonra sigorta bana ödeme yapacak(heralde yapar ödemeyi).Yardımlarınız için sağolun..

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musluk85' Alıntı:
sağolun arkadaşlar.Bugün kaza raporunu aldım..8 de 8 karşı taraf suçlu.Servise bıraktım arabayı..Servise önce ben ödeme yapcam daha sonra sigorta bana ödeme yapacak(heralde yapar ödemeyi).Yardımlarınız için sağolun..
geçmiş olsun..hesap numaranıza kesin gelir merak etmeyin bir hafta 10 gün sürmez servis raporundan sonra hemen geliyor..