Lastik alacam ama hangisi ???

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kış bitti ve kışlık lastikleri cıkarmak gerek artık ve bende 4 tane lastik alacam ama kararsız kaldım hangi lastiği alayım marka o kadar önemli değil benim takıldığım konu desenleri almayı düşündüğüm lastiklerin resimleri aşağı var hangisini alayım neden

1.
TYRE_zetalinea.jpg

2.
72790_1.jpg

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bridgestone veya michelin alın derim

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın eski yazlık lastikleride turanza zaten ve turanza ilk tercihim olacak ama bu v desenli lastiklerde görüntü olarak çok hoşuma gidiyor ama v lastik nasıldır özelliği nedir normal lastiklere göre bir artısı varmı acaba

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim bu linki incele kumholar da çok iyi, cok memnunum yol tutuş harika özellikle ıslak zeminlerde,daha önce lassa impetus kullanıyordum kumhonun yanından bile geçmez,ya da yokohoma v550 çok methediyorlar kullandığın lastiğin aynısını alma,farklı markalar dene belki daha memnun kalırsın...
http://www.kumho.com.tr/index.php?id=111000

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abim sırf sen dedin diye cıkıp farklı lastiklerede bakacam yokohama eski aracımda vardı ve %100 memnundum turanzayı ben bu diğerlerinden daha iyi diye biliyorum onun için turanza demiştim ama dediğinde doğrudur farklı deneyip görmek lazım

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abim sırf sen dedin diye cıkıp farklı lastiklerede bakacam yokohama eski aracımda vardı ve %100 memnundum turanzayı ben bu diğerlerinden daha iyi diye biliyorum onun için turanza demiştim ama dediğinde doğrudur farklı deneyip görmek lazım
sağol eksik olma sunu soyleyebilirim ki kumholar için öncesinde ben de cok adi bir lastik düşüncesi hakimdi ,birçok marka lastik satan bir arkadaşımın tanıdığı lastikçiye gittim bana illa al abi bunları, beğenmez ,memnun kalmazsan yüzüme tükür sonra da sana lassa satana kim bilir neler dersin dedi, biz de e hadi tak o zaman kumhoları dedık,sonuç ne oldu cok iyi bir yol tutuş,ıslak da mükemmel frenaj ve yol tutuş,aracın konforunda cok iyileşme vs.o yüzden denemek lazım tabuları yıkmak lazım milletde michelin tabu olmus mesela bana göre de kütük gibi lastik ...

opel68

Kayıtlı Kullanıcı
50-Nevşehir
Siteyi ziyaret et
bence öncelikle bazı özellikleri belirtmeniz gerekir bana göre bunlar
ilk olarak ekonomikmi olsun konformu performansmı olsun ayrıca kullanım ekli ve yeride çok önemli yani asfalttamı çok kullanacaksınız yoksa staplize yoldamı ıslak zemin çokmu yagışlı bi bölgemi bulundugunuz yerler bunlar gibi bi çok şartı gözönünde tutmanız gerekiyor bence bunların sonunda genel kanaatim
benim biristone er300 turanza lassa impertus revo daha ekonomik kumhoo ve hankook olacaktır

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol eksik olma sunu soyleyebilirim ki kumholar için öncesinde ben de cok adi bir lastik düşüncesi hakimdi ,birçok marka lastik satan bir arkadaşımın tanıdığı lastikçiye gittim bana illa al abi bunları, beğenmez ,memnun kalmazsan yüzüme tükür sonra da sana lassa satana kim bilir neler dersin dedi, biz de e hadi tak o zaman kumhoları dedık,sonuç ne oldu cok iyi bir yol tutuş,ıslak da mükemmel frenaj ve yol tutuş,aracın konforunda cok iyileşme vs.o yüzden denemek lazım tabuları yıkmak lazım milletde michelin tabu olmus mesela bana göre de kütük gibi lastik ...
bende mcıhellını abartılı bulanlardan o kadar değildir bence ve abi sen bu kadar memnunsan bende deneyecem burdaki bayiside tanıdık bakalım o ne diyecek

bence öncelikle bazı özellikleri belirtmeniz gerekir bana göre bunlar
ilk olarak ekonomikmi olsun konformu performansmı olsun ayrıca kullanım ekli ve yeride çok önemli yani asfalttamı çok kullanacaksınız yoksa staplize yoldamı ıslak zemin çokmu yagışlı bi bölgemi bulundugunuz yerler bunlar gibi bi çok şartı gözönünde tutmanız gerekiyor bence bunların sonunda genel kanaatim
benim biristone er300 turanza lassa impertus revo daha ekonomik kumhoo ve hankook olacaktır
benim için en önemisi yol sesini az almasıdır ve tutunmadır tabiki turanzadan memnundum sesi biraz daha kesse idi daha iyi olurdu gibi ama o kadar cokta ses yoktu kulanım alanım %50 asfalt % 50 oda asfalt sayılır ama şehir içi parke yolla taş toprak pek yok yağışta o kadar cok değil