lpg sorunu

m1976x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benzin filtresini yeni değiştim..dün benzinde denedik benzinde yapıyor bunu..benzinde gaz yemiyor..bakımını da yeni yaptırdım..daha nedenini bulamadık..

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boğaz temizliği olabilir, hava filtresini kontrol ettirin, enjektörlerden olabilir. Bi de tüpünüz sıralımıydı?

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustaya filan verme sadece aracı çalıştırdığında gaza yüklenme o kadar lpg ye geçince hiç birşey kalmıyor ama arada bir 15-20 km benzinle kullan
motordan anlamıyorum ama tahminimce araç stop edildiğinde içinde kalan gaz yeniden çalıştığındada arkadan gelen benzin ve ikisi arasına kalan bir motor sonuç bu oluyor

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım aynı sorun bende de vardı arç sabahları benzinle zor çalışıyor, göğüsleme yapıyor ve gaz yemiyordu. Ustalara gösterdim ama bi sorun bulmadılar. Bi arkadaş, araçta benzin benzin herzaman az ise deponun dibinde kirli benzinden olabilir dedi.Geçen gün 60 ytl'lik benzin aldım, sabah karşılaştığım problemler kayboldu.bi dene istersen...

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede senin sorunun lpg ile ilgili değil.buji ve kabloları benzin pompası ve filitresine baktır bence nasıl bir ustaymış senin bulduğun ya bunun gaz ile alakasının olmadığını anlayamıyormu hayret valla

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Regülatörün bozulmuş değiştir. sorun kalmaz.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım aynı sorun bende de vardı arç sabahları benzinle zor çalışıyor, göğüsleme yapıyor ve gaz yemiyordu. Ustalara gösterdim ama bi sorun bulmadılar. Bi arkadaş, araçta benzin benzin herzaman az ise deponun dibinde kirli benzinden olabilir dedi.Geçen gün 60 ytl'lik benzin aldım, sabah karşılaştığım problemler kayboldu.bi dene istersen...
+ lpg ile araç diye benzin deponuzu çeyrek altında fazla kullanmayın benzin pompasına da zarar verebilirisiniz...

84opel84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun YARDIM..!!

Arkadaşlar aynı sorun bende de var aracım vectra 2.0iGLS(1994 model klimalı)lpg de sorun yok,benzine alındığı zaman araba resmen eşekkleşiyorr.Şu son zamnlarda da lpg de iken sadece kalkışlarda araba titriyorrr,ama tepeleri falan rahatlıkla çıkıyorum zorlanmadan bunun sebebi ne olabilir.Benzinde tepeleri zorla çıkıyorumm....

hakan123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj baskı balata yenmiş olabilir.

hakan123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabahları benimarabada benzinde kapanıyor(pısıyor)motor ısınınca geçiyor.egr dahil aklıza gelebilecek her şeye baktırdım bulamadılar enson beyin dediler