LPG yakıt olarak hangi markayı tercih ediyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ş.dışı bi yere kadar normal de ş.içi ... :(

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
mdellal' Alıntı:
Bu durumda 20 lt ile tam 265 km gitmişsin yani :eek: :eek: :eek:
Arkadaşım bu nasıl iş ya hayret .Ben en son 26 lt ile (yani 36.5 ytl - burda lpg 1.430 ) max 250 km yapabildim.Senin araba kaç motor ?

1.6 Ecotech hadi bunun en fazla 10 km si benzinle gidilmiş olsun hani lpg ye geçene kadar ki süre 255 km garanti yani ama benim gittiğim yol günlük 45 km yi buluyor ve dediğim gibi transit yollar akıcı trafik var ve dur kalk az o yüzden biraz daha az yakıyorum+2000-3200 arası değiştiryorum vitesleri.Bunun dışında şehir içinde ise 20 ytl gaz ile de 165 km garanti hemde hırçın kullanımla :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Yukarıda da söylediğim gibi ben 36,5 ytl lik gazla (26 lt) ş.içi max. 250 km yaptım.Gerçi burda lpg 1.430 falan ama ben de genelde 3000 civarı vites değiştiririm.Ama dur-kalk ve soğuk motorla kısa mesafelerde çok kullanıyorum malesef.Bunların da etkisi vardır tabi,benim araç da 1.6 ...

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkanx' Alıntı:
1,260 tan alıyorum ben yenimahallede ama aygaz son zamanlarda düştü niyeyse eskiden 1,5 civarıydı hep anlam veremedim... ama milangaza devam ya biraz önce koydum milangazı 25 ytl ile 265 km gördü belki 275 giderdi en son...
bu yenimahalledki istasyonun ismi ve milangazı aldığın yeri söyler misin?

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aboovv burda milangaz 1.24 müş aygaz 1.29du , 5 kuruşun hesabını yapar oldum artık :D deneyim milangazı eğer fazla kilometre yaparsa milangaz forever :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...