LPG yakıt olarak hangi markayı tercih ediyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan harika otomotiv

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harikaotomotiv.com.tr
aygaz euro olduğundan az km yapıyor ben de sordum bunu sebep uçuculuğu daha fazla yanması daha kolaymış gazı takan servis tavsıyesı milangaz alın

elnino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla biz jocco (onur) abi gilin opetten aygaz alıyoz cokta memnunuz daimi müşteriyiz onur abi yeşil corsa 1.4 93 model senin eski gsi ın renginde

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Yukarıda da söylediğim gibi ben 36,5 ytl lik gazla (26 lt) ş.içi max. 250 km yaptım.Gerçi burda lpg 1.430 falan ama ben de genelde 3000 civarı vites değiştiririm.Ama dur-kalk ve soğuk motorla kısa mesafelerde çok kullanıyorum malesef.Bunların da etkisi vardır tabi,benim araç da 1.6 ...

iyi güzel abi maşallah havaların soğuk olması ve dur kalklarınla birlikte bence tek kelime ile mükemmel...:alkis: :good: :alkis:

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
flybird' Alıntı:
bu yenimahalledki istasyonun ismi ve milangazı aldığın yeri söyler misin?

bu mit lojmanlarının arkasında , metro köprüsünün altında hatta yenimahalle durağına çok yakın bir petrol ofisi petrogaz yazar ama milangazdır.adını şimdi hatırlamıyorum ama kaftan petrol olabilir veya buna benzer birşey bi dahakine bakar haber veririm..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
faithless1905' Alıntı:
iyi güzel abi maşallah havaların soğuk olması ve dur kalklarınla birlikte bence tek kelime ile mükemmel...:alkis: :good: :alkis:
Emre daha milangaz ı bitirmedim,bi de bunu görelim bakalım nası olacak ... :)

06ELL69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkanx' Alıntı:
bu mit lojmanlarının arkasında , metro köprüsünün altında hatta yenimahalle durağına çok yakın bir petrol ofisi petrogaz yazar ama milangazdır.adını şimdi hatırlamıyorum ama kaftan petrol olabilir veya buna benzer birşey bi dahakine bakar haber veririm..
ismi kadıoğlu olması lazm

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
mustafa' Alıntı:
bende 1 yıldır kullanıyorum lpg yi habaştan şaşmam.

Mustafa abi aman bırak habaşı ya ,kimse önermiyor çok kalitesiz diyorlar hatta bizim montajı yapan usta bile özellikle uyardı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...