LPG yardım!

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra ma omvl taktırmayı düşünüyorum. 1600 ytl. peşin fiyatı. fiyat nasıl? bir de bende ustaya aşağıdan yani kapak altından monte etmesini söyliyeceğim.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1500 liraya BRC sequent 24 my 07 taktırmanızı tavsiye ederim.
selamlar

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afyonda brc takan ustalar var. fakat işçiliğini pek beğenmiyorlar. omvl taktırmış. alıp satmn ustaya bir öğremen arkadaş 4 arabasına da taktırmış. opel özel servisindeki arkadaşta onu öneriyor

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra bor kardeş ben Afyon'da nazar otoya atiker montajı yaptırdım.3 ay kadar oluyor.hiç bir sorun yaşamadım.sana da tavsiye ederim.

gungoro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaan Arslanlı kardeş .Bende 2001 corsa c var.Lavato marka sıralı sistem takıldı .Ama kısa bir zaman sonra motor zorlanmaya başladığı zaman motor teklemeye başlıyor.Silindirin.birisi devreden çıkıyor.Motor arıza lambası o anda sürekli yanıp sönüyor.Ne yaptıysak sorun çözülmedi.Senin bir fikrin var mı?Teşekkürler.

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde arabada lovato sıralı var üssten montaj ve hiç ses çıkartmıyor benzinde nasılsa tüptede öyle geçen bir arkadaşımda da aynı sorun vardı bujilerden olabilirmiş bi baktır istersen

pamu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"İnsan için ancak çalıştığının karşılığı vardır."

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta çiğ gaz atma durumu varmı??hata kodu nedir. arıza lambası yanıyorsa araçta zaten bir dtc oluşmuş olması lazım, bana arıza kodunu verebilirseniz ilgili çözümü sunabilirim..

iyi günler

Kaan Arslanlı kardeş .Bende 2001 corsa c var.Lavato marka sıralı sistem takıldı .Ama kısa bir zaman sonra motor zorlanmaya başladığı zaman motor teklemeye başlıyor.Silindirin.birisi devreden çıkıyor.Motor arıza lambası o anda sürekli yanıp sönüyor.Ne yaptıysak sorun çözülmedi.Senin bir fikrin var mı?Teşekkürler.

gungoro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta çiğ gaz atma durumu varmı??hata kodu nedir. arıza lambası yanıyorsa araçta zaten bir dtc oluşmuş olması lazım, bana arıza kodunu verebilirseniz ilgili çözümü sunabilirim..

iyi günler
Motor arıza lambası o anda sürekli yanıp sönüyor.Tech 2 de arıza göstermiyor.Araçta benzin ve ıpg durumunda çiğ gaz atma var.Ecu ile enjektörler arasına giren emülatör bağlanırken enjektör çalışma sırası yanlış bağlanmış olabilir mi?