LPG yardım!

atletich

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg

kaan beyy brc leri vadeli kaça takıyosunuz bana fiyat verebilirseniz sevinirim.

vectrator1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG SONRASI YENİ BİR SORUN:
Şimdi de araba normal çalışıyor ama motor arıza lambası yanıyor sürekli bir şekilde.
İlk çalıştırmada hemen yanmıyor, iki saniye sonra yanmaya başlıyor.
Neden acaba?

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızdaki sorun başka bir şeyden kaynaklanıyor. sorun lpg den değil

cumartesi gelin aracınıza bir bakalım(ücretsiz)

ivedik organize san bölgesi Altınörnek sanayi sitesi 564 sokak no 60 yenimahalle ankara

Tel 394 72 22

LPG SONRASI YENİ BİR SORUN:
Şimdi de araba normal çalışıyor ama motor arıza lambası yanıyor sürekli bir şekilde.
İlk çalıştırmada hemen yanmıyor, iki saniye sonra yanmaya başlıyor.
Neden acaba?

vectrator1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim Kaan Bey, dün akşam LPG'ye çok kızgın bir şekilde özel bir servisinde arabayı TECH2'ye bağlattım ve dediğiniz gibi sorunun LPG'yle alakası yokmuş.
TECH2'de eksantrik milinde bir arıza olduğu yazdı. (Eksantrik mili yanlış sinyal veriyor gibi bişey yazdı.)
Sizce bu işlem ortalama ne kadara patlar bana? Parça değişimi falan gerekir mi?
Selamlar.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstadım fiyat konusunda emin değilim. en iyisi hiç yazmayayım.

Çok teşekkür ederim Kaan Bey, dün akşam LPG'ye çok kızgın bir şekilde özel bir servisinde arabayı TECH2'ye bağlattım ve dediğiniz gibi sorunun LPG'yle alakası yokmuş.
TECH2'de eksantrik milinde bir arıza olduğu yazdı. (Eksantrik mili yanlış sinyal veriyor gibi bişey yazdı.)
Sizce bu işlem ortalama ne kadara patlar bana? Parça değişimi falan gerekir mi?
Selamlar.

altas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın kaan arslanlı;
size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim.
otomobilimde voltran sıralı sistem lpg takılı. ancak motor sogukken veya stop ettikten 20-30 dk sonra çalıştırınca ilk marşta çalışmıyor, ancak ikincide alıyor. şimdiye kadar servis, özel servis, motor ustası, elektrik ustası baktı ama sorunu bulamadı. bu durumun sebebi lpg beyni ile ilgili olabilir mi? benzin pompası ve diğer yakıt ve ateşleme sistemi elemanları çok iyi durumda.yaklaşık 6 aydır devam eden bir sorun. herşey çok iyi ama ilk marşta uzun süre basmak zorunda kaldığım halde nedense çalışmıyor. lpg sistemi ile bir ilgisi olabilir mi?
cevabınıza göre yeniden sorunu gidermek için yol izleyeceğim
teşekkürler.

altas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor ilk marşta neden çalışmaz

arkadaşlar sorunuma çare olabilir misiniz acaba.
otomobilimde voltran sıralı sistem lpg takılı. ancak motor sogukken veya stop ettikten 20-30 dk sonra çalıştırınca ilk marşta çalışmıyor, ancak ikincide alıyor. şimdiye kadar servis, özel servis, motor ustası, elektrik ustası baktı ama sorunu bulamadı. bu durumun sebebi lpg beyni ile ilgili olabilir mi? benzin pompası ve diğer yakıt ve ateşleme sistemi elemanları çok iyi durumda.yaklaşık 6 aydır devam eden bir sorun. herşey çok iyi ama ilk marşta uzun süre basmak zorunda kaldığım halde nedense çalışmıyor. lpg sistemi ile bir ilgisi olabilir mi?
teşekkürler.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun lpgden olabilir; aracınıza bir süre benzinle binin( 1 hafta kadar) eğer çalışma sorunu düzelirse sorun LPG'de

yok sorun devam ederse aracın benzinde problemi var. eğer durum böyleyse su sıcaklık sensörü, maf ve map sensörüne bakılacak.

İyi günler.

sayın kaan arslanlı;
size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim.
teşekkürler.

altas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaan bey teşekkürler
arabamın gazı bitince almadım ve bir müddet benzinle bindim. hiçbir sorun yok.tamamen LPGden kaynaklanan bir sorunmuş. hatta bir montajcı ile görüştüm. M7 diye isimlendirilen beyninin arızalı olabileceğini ve yeni çıkan M10-1 ile değiştirmem gerektiğini söyledi. bu arıza arabanın benzim zamanlarını bozduğu için böyle bi sorun varmış. montaj izmirde yapılmıştı, garantisi de devam ediyor, artık izmire gidince...
ilginize tekrar teşekkürler