mercedes mi opel mi

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRSINIZ...

• Kullanılan toplam oy
    82
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
almanyamı zengın degıl almanya avrupanın enbuyukj ekonomısı..bukadar cok paraya mercedesın ıyı olaması gerektıgını kafanız neden basmaz,ve bukadar az paraya opel necok ıs yapıyor anlasanız hyundaı bıle daha pahalıyken...ayrıca vw opelden ne ıyı nede kotu asagı yukarı aynılar.ben mercedese okdar para baglıyck kadar kerız degılım,gt almam bızım ulkemızde bukadar ac ınsan varken ayıp yanı...benım mercedesle ılıskıme gelınce babam 2000 yılında sıyah avangarde paket e200 komprasor almıstı sıfır kılometre bunuda dıpnot koyayım

cnm arkadaşım almanyayı okadar çok gördümki şu yaşımdan daha fazla gitmişimdir ve sen beni tanımasanda ailemde bir çok kişi gm mercedes bmw ve reanultta çok üst dizey müdürler hangi aracınnın nasıl ne şekilde yapılıp neden o fiyatlara satıldığını benden iyi bilemezsin ayrıca 2000 model bir e serisi ile 2008 model bir vectrayı karşılaştırabilrsin ama 2008 moadel bir e sersi ile kıyası mümkün değil ! ayrıca opeli asla asla ve asla kötülemedim hiç öyle bir cümle sarf etmedim opeli kötülücek olsam ilk arabam opel olmazdı ki hala binioruz daha 1 yaşında bile değil ama çok memnunuz benim demk istediğim şey şu iki araçta bizde var senin dediğim gibi bir 2008 model bir vectra 2008 model bir e sersi ile aynı değil hatta kusura bakma yaklaşmış fln değil üzgünüm eğer günün birinde adanaya gelirsen senle tanışmak isterim ve benim gördüğüm kullanığım büyük yada küçük bir çok ayrıntıyı (e sersi ile vectranın farkları yani) sanada göstermek isterim kimse bu arabalrı kullanmadan kıyas yapamaz sen 2000 model bir e serisini kıllanmışsın hatta belki 2008 modelede binmişsindir ama benim kadar uzun sürü iki aracıda kullanma fırsatın olmamıştır benim demek istediğim bu yoksa opeli fln asla aşşalamak gibi bir durum söz konusu değil eğer yanlış anlasıldysamda özür dilerim...

Son düzenleme:
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ayrıcada kurduğun cümlelere biraz dikkat edermisin bizde keriz değiliz terbiyeni takın özelliklede bir bayana yakışmıyor bunlar kafa bazmıyor keriz aptal vs ve aç insan olabilrr kaçtane aç insan doyuruyoruz ve kaç öğrenci okutuyoruz bunlardan haberin varmı ? tabiki yok onun için insan ve ahlak anlyaşımızı sırf mercedese binioruz die aşşalayamaz yada bunlar hakkında yorum yapamazsın !

mıssopelastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyu daha fazla uztamıycam kurdugum cumlerın kotu oldugunun farkındayım herkez ustume gelıyor ve benı kızdırıyor,ayrıca anayasanın 17 maddesınde mesru mudahafa acıklanmıstır..ben kırdıysam sızlerı kusurabakmayın kızınca kaybedıyorum kendımı sızlerı kırdıysam kusura bakmayın....

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
bu konuyu daha fazla uztamıycam kurdugum cumlerın kotu oldugunun farkındayım herkez ustume gelıyor ve benı kızdırıyor,ayrıca anayasanın 17 maddesınde mesru mudahafa acıklanmıstır..ben kırdıysam sızlerı kusurabakmayın kızınca kaybedıyorum kendımı sızlerı kırdıysam kusura bakmayın....

kimsenin seni kzıdrmya hakkı fln yok sende kızıdğın zaman bie hakaret etmeye tabiki. kim üstüne gelior yada sana hakaret ediyor veya kızdırıyorsa bu sitenin bir yönetimi var yönetimle temasa geçersen herşey yoluna girer kızınca kendini kaybetmek değil kızıdğın zaman kendini kontrol etmen ve matıklı olman gerekir :good: eğer bende seni kızdırdım yada kırıysam bundan önceki yazdıklarımdada demiştim özür dilerim ama bir konuda gerçekten kırıldım ben ve ailem kesinlikle mercedese binior die keriz değiliz en çok buna bozuldum :(

mıssopelastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yooo sıze demdım zaten zaten gercı acıkladım,oan sınırle yazılmıs seyler:(sıze demedım arkadasım ve o arkadasa soledım benle alaycı tarzda sen gıt gt al dedı dıye soledım sız ustunuze alınmayın lutfen sızı kırdıysam benı affet:(

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
biz sanırım aramızda halletik pm den ;) bende kırdıysam özür dilerim tabiki ama sizin gibi araba ile ilgilenen araba konsunda bilgisi olan bayanlarda lazım bu siteye sadece biraz daha sakin ol :)

mıssopelastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sorun yok benden yana sızdede yoksa anlastık,aklımda bısey var otolarla alakasız ama yazarım bı arada..aykal arkadasım zaten duzgun ınsanlar kendını bellı edıyor senıde sag duyulu yaklasımından dolayı tebrık edıyorum:)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
evet sorun yok benden yana sızdede yoksa anlastık,aklımda bısey var otolarla alakasız ama yazarım bı arada..aykal arkadasım zaten duzgun ınsanlar kendını bellı edıyor senıde sag duyulu yaklasımından dolayı tebrık edıyorum:)

tabiki anlaştık burda biraz sinirlisin ama normalde çok iiyi birisin :good: sende anlattıklarında haklısın sonuna kadar katılıorum sinirlenme sebeplerine neyse opel mercedes hikaye maksat arkadaşlık dostluk olsun :rolleyes: ayırca otolarla alakasız bişe yazacam demişsin çok merek eetim yha :D :D :D