mercedes mi opel mi

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRSINIZ...

• Kullanılan toplam oy
    82

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E 270 Komp. Diye bir araç yoktur. E 270 CDI vardır. Model gamında 230 komp ve 250 komp a mercedes bir dönem yer vermiştir. Mercedes ile opeli bir tutmak sadece gülünç bir olaydır, mevzu tartışmaya dahi kapalıdır. Mercedesin S65 AMG sinden A 150 sine kadar bütün modellerini özyle yada böyle kullanma ve test etme imkanı buldum. E serisi gibi mercedesin Üst orta sınıfta namını sürdüren bir aracı asla opel, peugeot, nissan vs gibi pazar piyayasında yerleri belli olan üreticilerin araçlarıyla kıyaslayamazsınız. Kıyaslarsanız hüsranı görürsünüz. Siz hiç bir derginin veya otomobil otoritesinin tutup S class, 7 series ve Opel Omega testi yaptığını gördünüz mü? Görmediniz, göremezsiniz.

Saygılar.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abarth dostum bak konu çok dağılmış bence üstelemeyin yorumda bulunmayın konu nerde başladı nerelere geldi kimse opel ile mercedesi bir tutmuyor bu arada ne yazsamki ağzı olan konuşuo hülya sende yaz konu kilitlensin toparlanıcak gibi değil

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yooo sıze demdım zaten zaten gercı acıkladım,oan sınırle yazılmıs seyler:(sıze demedım arkadasım ve o arkadasa soledım benle alaycı tarzda sen gıt gt al dedı dıye soledım sız ustunuze alınmayın lutfen sızı kırdıysam benı affet:(

herneyse asıl madur durumda olan benım ama benden pek ozur dileyen yok sanrm:p:p:p..ben git gt al derken alaycı tavır falan kullanmadım..bir kisiye git gt al demek nasl alayci tavır olablr onuda anlamak güc..herneyse ben kotu bi laf kullanmadım hic ama ynede olduysa ozur dilerm herkesten ...sacmasapan gerksiz bi konudan 'gereksiz' bi konudan bir tartısma cıktı(gerci ben sonuna kadar bi tartısma oldugunu anlamadımya nese:p)

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya valla utanma kalmamış hakaretler diz boyu ayıp 3-4 tane vatandaş almışlar ele çıkmışlar yola ALLAH SELAMET VERSİN açın arkadaşların önünü dewam etsinler...