Ne olur bu problemden kurtarın beni!!!

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün hidrolik direksiyonlu arabalarda bu sorun vardır. ama stop edecek kadar düşmez. eğer fazla ise rölanti ayarına baktırmak llazım bence.

corsa-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalcin36' Alıntı:
selam öncelikle duyarlın davrandıgınız için cok teşekkür ederim önümüzdeki ayın 1.de mahkememiz var bana kasko şirketine ve exper e 9450 ytl lik alacak davası açmişlar.3.asliye ceza mahkemesinde...
bu şirketi teşhir etmek için adını yazaıyorum.
ÖZGÜR OPEL VE WOLSKWAGEN SERVİSİ FETHİYE
3-4 yıldır fethiyedeki 2 esnafa parça veriyorum biri kapattı bahsetiğiniz özgür servis bu seneki tatilimde görüştüm.yeni opel yapmaya başlamışlar.zaten 10-12 çeşit markaya parça ve servis olarak hitap etmeye çalışıyorlar ama nerde çokluk orada ....
fetiye'de size tavsiye edeceğim servis bursalıoto yılmaz bekiç.kendisi bursa yüce hünkar yetkili servisinden ayrılma,müşteri olarak bilmem ama ticaret olarak alış-veriş için refere edebilirim.
ayrıca hakkını arayan bilinçli insanmışsın seni çok takdir ettim.bravo sana!!! nihayi sonuçda başarıcağını umuyorum.
k.i.b.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:
hackerboys' Alıntı:
arkadaşlar direksiyon hidrolik pompası gücünü motordan alıyor siz sonuna kadar cevirinde pompa yağ basamıyor ve zorlama yapıyor onun içinde rolantide düşme oluyor bir sıkıntı olmaz

emirkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden bu sehtekar yalancılar böyle kafasına göre atıp tutuyor bu kadar basitmi

slm neden sana hep üşkagıtcı diyorlar sen çok sehtakar bir insansın neden böyle para karşılıgı iftaralar atıyorsun senin bu yazdıgın 80 yaşında ingiliz neneleri kandırmaya benzemez onların parasını yemeye degmez sen sehtekarlık yapıp o yaşlı nenelerin durmadan soyuyorsun ama bu attıgın iftarayı biz yemeyiz yalçın bey