Özür dilerim...........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yazınızı bunun yazgıgı konuya yazsaydınız ya sayın corsam.
hayat tecrübesi ayrı bişiy burası sanal alem ama dostluklar sanal degil bu sitede ve içimizde barınamayıp gidenler hep kusurlu insanlardı .
mesaja cevap vermek için bile yani konu açaçaksınız diye düşünürken açmışsınız bile yarında .( ..... ) slm diye bi konu açarsanız emin olun hiç şaşırmıyıcam
saygılar sitede kalmanız dilegiyle hoşçakalın
bu sözü düşünmeden yazıdın galiba ne demek gidenler kusurlu bu sitenin en çok sevilen adamı bırakıp gitti...Kim diye sorarsın sanırım cevabını sen bulursun bulamazsan yazarım....lütfen kullandıgınız kelimenin sonuçu nereye gittigine dikkat edelim öyle yazalım....

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sözü düşünmeden yazıdın galiba ne demek gidenler kusurlu bu sitenin en çok sevilen adamı bırakıp gitti...Kim diye sorarsın sanırım cevabını sen bulursun bulamazsan yazarım....lütfen kullandıgınız kelimenin sonuçu nereye gittigine dikkat edelim öyle yazalım....

Tamamen merakımdan soruyorum: Kimmiş sitenin en sevilen adamı?

Ben bulamadımda..

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim ama ben irfan 1 abimizin kimden bahsettiğini öğrenmek istedim.Zaten aga78 sevilen birinden bahsetmemiş..
evet ayrılanların geneline yazılan bir söz...bu sitede ve içimizde barınamayıp gidenler hep kusurlu insanlardı .
nasıl yorumlarsanız....

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ayrılanların geneline yazılan bir söz...bu sitede ve içimizde barınamayıp gidenler hep kusurlu insanlardı .
nasıl yorumlarsanız....

Birşey yorumlamaya çalışmıyorum.Ben sadece bu sitenin en sevilen ama giden adamı merak ediyorum.Bulamazsanız söyliyim yazmışsınız,ben bulamadım.Söylermisiniz?

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birşey yorumlamaya çalışmıyorum.Ben sadece bu sitenin en sevilen ama giden adamı merak ediyorum.Bulamazsanız söyliyim yazmışsınız,ben bulamadım.Söylermisiniz?

Bulamazsan söyleyim yazısı senin için degildi....bu yazılandan sadece kim oldugunu mu merak ediyorsun alsana cavabı...Adam o kadar ayrılana söyleyecegini söylemiş sen hala merak ettigin konuya bak...VİP üyesin sanırım ondan...
alsana cevabı mdellal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...