Polisler neden filmli camlara ceza yazıyor??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada 1 sene önce 2 numara film vardı camlarda(ön cam hariç tabii) içerisi de görünür vaziyetteydi. polis amca yazıverdi cezayı...

şimdi yine yaptıracağım ama korkuyorum.:confused: tavsiyeleriniz ne olabilir? arabasında film olan ne yapıyo? çıldırcam yaaa. bize mi rastgeliyo nedir:mad:

wolfside2001lk5.gif

Cmon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis araçlarının yanından geçerken camları açıyorum. kar yağsa bile =) bi problem çıkmadı şimdiye kadar

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sorun orada işte. ben şehir içinde polis arabası görmedim etrafta ilerde çevirmede çektiler. sivil ekip falan vardı heralde. o zman ne olacak?

wolfside2001lk5.gif

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen kıl bi polise denk gelmişsin aralarında çıkıyor böleleri normalde görmemezlikten geliyorlar adam seni çekemediyse işine öle geliyorsa yazıyor cezayı:mad:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cmon' Alıntı:
polis araçlarının yanından geçerken camları açıyorum. kar yağsa bile =) bi problem çıkmadı şimdiye kadar
iyi güzelde arka cama ne önlem aldın da şimdiye kadar idare ettin . Esasında fikir iyi.selam.;)

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde araca fabrika dısı aksesuvar yasak. sadece film değil arka bagaja takılan rüzgarlık bile yasak.aracın orjinalini bozduğu gerekcesiyle. ama en çok filmler dikkati çektiği için filmle uğrasılıyor.fazla koyu olmazsa idare ediliyor genelde.polis de vatandaşla kötü olmak istemiyor sonuçta

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben iki kere taktırdım ikisindede filimleri çıkarttırdılar bazen bu filim takanlarla ortak çalıştıklarını düşünüyorum

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla kardeş geçmiş olsun bende yeni yaptırdım polisin yanından geçerken korkuyorum. çünkü çevircekte ceza yazcak diye. bende de iki numara cam filmi var ama uzaktan bile bakıldığında aracın içerisini görüyonüyo ama ben genede tırsıyom
grnt000xn3.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...